1. YAZARLAR

  2. HAKAN POLAT

  3. Beyaz Türkler'i Terör Oyununa Katma Operasyonu!
HAKAN POLAT

HAKAN POLAT

Yazarın Tüm Yazıları >

Beyaz Türkler'i Terör Oyununa Katma Operasyonu!

A+A-

Yılbaşı gecesi yine kana bulandı. 2017 yılına da ne yazık ki kanla ve vahşetle girdi Türkiye. Terör olayları her ne kadar sınıf, dil, din ayrımı gözetmeksizin cinayetlerine devam etse de kendince bu sefer daha akıllıca ve daha iyi dizayn edilmiş bir şekilde karşımıza çıktı.

Özellikle son bir yıldır 2015 Şanlıurfa Suruç’ta ve  Ankara Tren Garı’nda, 2016 İstanbul  Sultanahmet, Ankara Kızılay Askeri Servis Araçları,  Ankara  Kızılay siviller ve  İstanbul İstiklal Caddesi ile Beşiktaş Bursa maçı sonrası canlı bombalarla yüzünü gösteren şehir terörü artık makinalı hafif silahlarla şehrin merkezine oturmaya çalışmakta.

Şimdiye kadar hedef gözetmeden sadece ne kadar çok adam öldürürsek kaos o kadar artar deyip yaptıkları terör de nitelik yerine nicelik arayan terör örgütleri gerek Rus Elçisini kahpece arkadan kurşunlayarak ve gerekse Reina gibi gece kulüplerini basarak bundan böyle yapacakları eylemlerde toplumun sinir uçlarına da basacaklarını göstermiş oldular. Veya üst aklın emriyle toplumun daha hassas noktalarını kaşıyacaklarını da.

Rus elçinin öldürülmesi ile ilgili çok şeyler yazıldı ve çizildi. Ama Reina baskını çok ama çok farklı bir terör eylemidir bence.

Aslında bir gece kulübü baskını şeklinde gözüken bu terör saldırısında elde edilmesi çok zor çelik çekirdekli mermiler kullanılmış ve saldırgan mekandan profosyonelce girdiği gibi çıkmıştır.

Reina denen gece kulübü Türkiye‘de  kendi alanında en iyi kulüplerden birisi. Ayrıca dış dünyada tanınan ve yabancıların da ülkemize geldiklerinde tercih ettiği bir mekan. Ama en önemli olan ise Türkiye de öyle herkesin girip çıkıp, eğlenebileceği veya para harcayabileceği bir yer değil.

İstanbul jet sosyetesinin tercih ettiği, yeni yetme manken ve sanatçılarımızın kendi deyimlerince piyasa yaptığı, kapısında paparazzilerin beklediği, sahte aşkların ve sahte dayakların başlayıp, tv magazin programlarında bizi meşgul eden bir mekan.

Sınıfsal açıdan bakacak olursak, zengin mekanı, İstanbul’un kaymak tabakasının ve özellikle laik, elit, burjuva yani beyaz Türklerin mekanı.

Günlerdir yok yılbaşı kutlamak şöyle kötü böyle iyi, Noel Hıristiyan bayramı, buna katılmak caiz değildir, katılan kafir katılmayan Müslümandır gibi medya ve sosyal medyada yapılan ve herkesin yaşam tarzına sert bir şekilde  müdahale tarzındaki söylemlere de bakınca terörün Türkiye’deki laik kesimi hedeflediği gayet açıktır.

Tabi bu laik kesimi hedeflemek demek, geçmişte kürt vatandaşlarımızı öldürerek Kürtlerden nasıl bir ordu meydana getirilmeye çalışıldıysa bugünde laik elit kesimden terör olaylarıyla beraber adam devşirilmeye çalışılacaktır.

Bugüne kadar kapalı ve sessiz bir muhalefetle bakan ve Chp’li Kılıçdaroğlu’nun anlaşılmaz ve aptalca siyasetinden dolayı sahaya indirilemeyen, jakobenci laik kesimi sahaya indirme çalışmaları Reina baskınıyla başlamıştır.

Bu kesime karşı yapılan ilk ve anlamlı bir saldırıdır bu ve görünüşe göre bu kesimden devşirdikleri aydın ve sanatçı kimlikler yetmemiş, ölen insanların ana baba ve sermaye kesiminden insanları da karşıt politikaların içine yerleştirmeye çalışılmaktadır.

Sonuç olarak Suriye Savaşını Türkiye içine sokmak isteyenler ve Ortadoğu’yu dizayn etmeye çalışan üst akıl ve uşakları kendince terör cephesini genişletmeye, huzursuzluğumuzu artırmaya, yaşam hakkımıza her türlü müdahale etmeye, uzun vadede bölüp parçalamak için elinden gelen uğraşı gösterecektir kısacası puşt puştluğunu yapacaktır.

Amma lakin, bu millet uyanmıştır, bu millet gerçekleri görmüştür, ister Fetö, Pkk, Daeş  isterse türevleri olsun,Türk’ün düşmanları yok olana kadar, İslam’ın düşmanları yok olana kadar da ilelebet mücadelesini azimle sürdürecektir.

Yazıların her türlü yasal sorumluluğu Yazarın kendisine aittir. Kaynak gösterilse dahi yazının tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan yazının bir bölümü, alıntılanan yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.