Haber Detayı
04 Şubat 2017 - Cumartesi 11:02
 
Ağır Ceza Başkanı ByLock’tan tutuklandı!
15 Temmuz kanlı darbe girişiminin başarısız olmasının ardından FETÖ’ye karşı tweetler atan ve ByLuck kullandığı tespit edildikten sonra açığa alınan 30 yıllık hakim Bursa 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Fahrettin Baş tutuklandı.
GÜNDEM Haberi
Ağır Ceza Başkanı ByLock’tan tutuklandı!

ByLock'çu olduğu tespit edildikten sonra açığa alınan Bursa 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Fahrettin Baş tutuklandı. 30 yıllık hakim Baş'ın 15 Temmuz'dan sonra "Hain FETÖ'cüler milletimize yaşattıkları bu kara günlerin bedelini en ağır şekilde ödeyecekler" "FETÖ denen hain örgüt bir neslin hayatını heba etti, bitirdi. Allah da bunları kahreylesin" diye tweetler attığı belirlendi.

Baş'la birlikte ByLock'tan deşifre edilerek açığa alınan diğer isimler şöyle: Kırşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Fatih Mehmet Aksoy, Konya Bölge İdare Mahkemesi Üyesi Nurullah Çelik, Ankara Vergi Mahkemesi Başkanı Ahmet Çimen, Sungurlu Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Serdar Softaoğlu, Erzurum Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Muharrem Yılmaz ve Safranbolu Savcısı Alper Zeki Gürel. Öte yandan Yargıtay 23. Ceza Dairesi Üyesi Mustafa Erdoğan, Antalya'da tutuklandı.

 

 

Kaynak: (SBH) - Sabah Editör:
Etiketler: Ağır, Ceza, Başkanı, ByLock’tan, tutuklandı!,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı