Haber Detayı
02 Ocak 2017 - Pazartesi 16:40
 
Binlerce memur ve sözleşmeli personel için son hazırlıklar tamamlandı
Devlet hizmetlerinin daha hızlı sürdürülmesi ve 2023 hedeflerine giden yol haritasında büyük ve güçlü Türkiye Cumhuriyeti kimliğini güçlendirmeyi amaçlayan Hükümetin 2017 yılında 50 bine yakın personel istihdamı için hazırlıklarını sürdürdüğü biliniyor.Yılın ilk personel alımı Cezaevleri Tevfikevleri Genel Müdürlüğünce başlatıldı. Diğer kamu kurumlarının alımları açıklandığında Avaz Türk olarak duyuruları yapacağız.
ÖZEL HABER Haberi
Binlerce memur ve sözleşmeli personel için son hazırlıklar tamamlandı

Devlet hizmetlerinin daha hızlı sürdürülmesi ve 2023 hedeflerine giden yol haritasında büyük ve güçlü Türkiye Cumhuriyeti kimliğini güçlendirmeyi amaçlayan Hükümetin 2017 yılında 50 bine yakın personel istihdamı için hazırlıklarını sürdürdüğü biliniyor.

Avaztürk’ün ulaştığı kaynakların paylaştığı bilgilere göre, her kurum kendi ihtiyacı için gereken personel sayısında ayrıntılı bir çalışma yapıyor ve bu hususta son nokta konulmak üzere. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ısrarla vurguladığı eğitim, sağlık, yargı ve güvenlik hizmetlerinde aksaklık olmaması için Başbakan Binali Yıldırım’ın talimatıyla bütün bakanlıklar gerekli personel alımı için son aşamaya geldi.

Yılın ilk personel alımı Cezaevleri Tevfikevleri Genel Müdürlüğünce başlatıldı. Ayrıntı bilgi http://http://www.cte.adalet.gov.tr adresinden yayınlandı.

Kamuda personel alımı ile ilgili Avaztürk olarak duyuruları en hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

AVAZTURK

Kaynak: Editör:
Etiketler: Binlerce, memur, ve, sözleşmeli, personel, için, son, hazırlıklar, tamamlandı,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı