Haber Detayı
17 Şubat 2017 - Cuma 12:01
 
FETÖ’cüler babasını bile satıyor! ‘Ben yapmadım o yaptı’
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eski cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski Başyaveri Kurmay Albay Bekir Furkan Özdaban'ın cep telefonundan teröristbaşı Fetullah Gülen’in videolarını izlediği tespit edilince 73 yaşındaki babasını suçlayarak “Ben yapmadım o yaptı!” dedi.
GÜNDEM Haberi
FETÖ’cüler babasını bile satıyor! ‘Ben yapmadım o yaptı’

Devletin kılcal damarlarına kadar sızan FETÖ'cü alçaklar, iş hesap vermeye gelince kaçtı. Yakalananlar da binbir yalanla mahkemeleri aldatmaya çalıştı.

Bu sinsilik, Kurmay Albay Bekir Furkan Özdaban'ın sorgusunda da yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül'ün eski Başyaveri olan Özdaban, önce bütün iddiaları yalanladı.

TERÖRİSTBAŞININ VİDEOLARINI İZLEDİĞİ TESPİT EDİLDİ

Ama cep telefonu incelenince gerçek anlaşıldı. "Mahrem İmam" denilen hainlerle 18 kez görüşüp talimat aldığı saptandı. Teröristbaşı Gülen'in videolarını izlediği ortaya çıktı.

Bütün bunlara rağmen Özdaban yine yalana sığındı. "Ben izlemedim, 73 yaşındaki babam izlemiş" diyerek kurtulmaya çalıştı. Ama kimseyi kandıramadı. Hapse atıldı.

LEVENT TÜRKKAN ŞIMARIKTIR, ZATEN HİÇ SEVMEM

Darbe suçundan tutuklu bulunan Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın Başyaveri Levent Türkkan da Özdaban'ı "FETÖ üyesi" diye suçladı. Özdaban ise babasından sonra silah arkadaşını da bir kalemde harcadı: Levent şımarıktır. Hiç sevmem. Zaten aramızda husumet var!

Kaynak: (YA) - Yeni Akit Editör:
Etiketler: FETÖ’cüler, babasını, bile, satıyor!, ‘Ben, yapmadım, o, yaptı’,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı