Igor Tudor, sarı-kırmızılı ekibin yeni teknik direktörü oldu. Galatasaray, Hırvat teknik adamla 1.5 yıllık anlaşmaya vardı. Galatasaray'ın yönetim kurulu toplantısının ardından resmi açıklamayı yapması bekleniyor...

TANKUT: GALATASARAY YANLIŞ YAPIYOR!

Karabükspor Başkanı Feridun Tankut, Igor Tudor ile Galatasaray görüşmeler hakkında açıklamalarda bulundu. Igor Tudor'un Galatasaray ile görüştüğü yönündeki iddialar hakkında konuşan Tankut, Galatasaray'ın Tudor'u takımın başına getirmesi durumunda etik olarak büyük bir yanlışın altına imza atacağını ifade etti.

"GALATASARAY ETİK DAVRANMADI"

Tudor ile Beşiktaş maçından sonra görüştüğünü ifade eden Tankut, Galatasaray'ın Tudor ile anlaşması halinde söyleyeceği çok şeyin olacağını vurguladı ve sarı-kırmızılı kulübü etik davranmamakla suçladı.

Tudor ile Galatasaray arasındaki görüşmeleri değerlendiren Tankut, "Galatasaray'dan gelen bir teklif yok ancak dışarıdan duyduğumuz bazı şeyler var, bir çalışma olduğunu da biliyoruz. Galatasaray'ın bu tavrını doğru bulmuyorum, etik bulmuyorum. Biz Tudor'u bulmuşuz getirmişiz. Hem Tudor'un hem de Galatasaray'ın 31 Mayıs'a kadar beklemesi gerekirdi. Umarım bu haberler doğru değildir." dedi.

Haber7