Gazeteci Emre Erciş AVAZTÜRK’te!

Gazeteci Emre Erciş AVAZTÜRK’te!

Özel haberciliğin önemli isimlerinden Emre Erciş, AVAZTÜRK kadrosuna katıldı. Özel haber araştırmaları ve analizleri ile önemli işlere imza atan Emre Erciş, AVAZTÜRK ailesine katılmasına dair bir açıklama yaparak, “İçinde bulunduğumuz ve dört bir yandan d

İşte Erciş’in yaptığı o açıklamanın tam metni:

“Bir gazetede ya da teknoloji çağında dijital alanda yayım yapan bir web haber sitesinde düzenli olarak yazı yazmak, sadece kurumsal bir kimlik statüsü kazandırmadığı gibi okuyucuya sunulan görüş, analiz, ön görü ve siyasi gündeme yönelik kulislerde dolaşan iddialarında ciddiye alınmasını sağlar.

Bu nedenden dolayı da hemen hemen her gazeteci, bir gün köşe yazarı olmak, sahip olduğu köşesinden okuyucularını aydınlatarak, gündeme yönelik fikirlerinin daha fazla kitleye ulaşmasını isteyerek, kendisine sunulan bu imkanları en iyi şekilde değerlendirme çabası içine girer.

İşte bu imkan ve olanaklar dairesinde benimde yolum AVAZTÜRK haber sitesiyle kesişti. Kısmet olursa bugünden itibaren yazılarım ve analiz haberlerim, AVAZTÜRK'te yayımlanarak siz okuyucularımızın taktir ve değerlendirmelerine sunularak içinde bulunduğumuz ve dört bir yandan devletin ele geçirilmek istendiği bugünlerde, sizlerinde katkılarıyla ‘Yeni Türkiye’yi birlikte inşa ederek, aydınlık yarınlara hep birlikte kavuşacağız.

Şimdiden iyi okumalar…

Görüşmek üzere.”