Künye

İMTİYAZ SAHİBİ(Grantee)
LA Tanıtım Organizasyon Reklam Sanayi ve Ticaret Limidet Şirketi
Maltepe Vergi Dairesi / Vergi No: 6070380252

GENEL YAYIN YÖNETMENİ (Editor in Chief)
Zihni ÇAKIR
E-MAİL: zihnicakir@avazturk.com

MUĞLA VE EGE TEMSİLCİSİ (Representative of Muğla and Ege)
Harun YILDIRIM
E-MAİL: harunyildirim@avazturk.com

MALİ MÜŞAVİR (Financial Advisor)
Erol ÖZTÜRK
E-MAİL: erolozturk@avazturk.com

HUKUK DANIŞMANI (Uurisconsult)
Av. Talha Yasir ÇAĞATAY

talhayasircagatay@gmail.com

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle haber@avazturk.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.


SERVİS SAĞLAYICI (Service Provider)
IHS Software & Telecommunication

ihs-logo.png

YAZILIM FİRMASI (System Management)
CM BİLİŞİM
screenshot_2.jpg

WhatsApp İLETİŞİM Hattı:

0532-257-67-82

E-MAİL:

iletisim@avazturk.com / haber@avazturk.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: © Copyrigth 2017 avazturk.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında avazturk.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. avazturk.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

avazturk.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili avazturk.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on avazturk.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on avazturk.com are opened on a new page. avazturk.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.