Nani'nin yeni takımı şimdiden açıklandı

Nani'nin yeni takımı şimdiden açıklandı

FİFA menajeri Marco Kardemir, katıldığı bir radyo programında Fenerbahçeli futbolcu Nani'nin sezon sonu gideceği takımı açıkladı.

Nani'nin, kulüp başkanı Aziz Yıldırım izin verseydi, Ocak'ta Shangai takımına transfer olacağını belirten Kırdemir, "Sayın başkan şampiyonluk hedefini düşünerek Nani'nin gitmesine izin vermedi. Ancak sezon sonunda bu transfer gerçekleşebilir" dedi.

MAYIS'DA NANI İÇİN TEKRAR GELİYORLAR 

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Marco Kırdemir, "Çin kulüpleri Avrupa'nın birçok kulübünden, birçok önemli futbolcu transfer ettiler. Çin kulüplerinin Nani aşkı bitmiyor. Mayıs'ta yine gelecekler. Fenerbahçe şampiyonluğa oynadığı için Nani ara transferde gitmedi. Luis Nani profesyonelce düşünerek, 'sezon sonunda takımımı şampiyon yapıp gitmek istiyorum' dedi. Nani ara transferde gitmeyerek takımına ne kadar bağlı olduğunu gösterdi" ifadelerini kullandı.

SNEIJDER, GALATASARAY'DAN AYRILMAK İSTEMEDİ 

Galatasaraylı Lukas Podolski ve Wesley Sneijder'in de Çin'den teklif aldığını belirten Kırdemir, "Çin takımları Sneijder ve Podolski ile yakından ilgilendiler. Sneijder Çin'e gitmek istemediğini belirtti. Türkiye'de mutlu olduğunu söyleyerek o yüzden gitmek istemediğini söyledi" dedi.