CEMAL DEMİRTAŞ

CEMAL DEMİRTAŞ

SANA BİR CHP YAZDIM

1- Hıdır Çakmak.

4 kıza tacizden 20 yıl ceza aldı. CHP'nin uğraşılarına rağmen tahliye edilmedi. Anılan kişi Kemal Kılıçdaroğlu’nun öz be öz yeğeni.

2- Recep Memili.

Küçük kızlara sarkıntılık, pedofili. Şikayet üzerine yargılandı. Ceza aldı. Anılan kişi CHP Mamavgat İlçe yönetiminden. Aynı zamanda yerel gazeteci.

3- Saim Kendir.

Yüzme bahanesi ile 4 kıza taciz. 19 yıl 6 ay hapis. Anılan kişi CHP’li. Aynı zamanda müsteşar.

4- Uğur Bayraktutan.

Mavi tikli onaylı twitter hesabından porno video paylaştı. Tam iki dakika sonra kaldırdı. Ne var ki kayıtlara girmişti bile. Konuyu hesabım çalındı diye örtmeye çalıştı. Bunun mümkün olmadığı, çalınan bir hesaptan bir videonun kaldırılmasının bile en az 30 dakikaya ihtiyacı olduğunu herkesin bilmesine rağmen.

Anılan mavi tikli kişi CHP Artvin Milletvekili.

5- Mustafa Tosun.

Emrindeki bayan zabıta memuruna sarkıntılık etti. Olay deşifre olunca en bilindik yönteme başvurarak "sarhoştum" dedi.

Anılan kişi eski CHP’li DİKİLİ Belediye Başkanı.

6- Hasan Yıldırım.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun toplantı düzenlediği oteldeki garson kıza elle sarkıntılık etti.

Anılan kişi CHP MUDANYA İlçe Başkanı.

7- Muharrem İnce.

CHP’li bir bayana "ABAZAYIM GEL" diye mesaj yolladı. Olayı örtmeye ve “AK Parti iftira atıyor” demeye başlayınca bayan mesajları ortaya çıkardı. Anılan kişi eski CHP YALOVA milletvekili, şimdinin Memleket adındaki Partinin Lideri.

8- Savaş Koruculuğu.

Stajyer öğrencilere ulu orta taciz etti. Mesele Milletvekiline iletildi. Örtülmeye çalışıldı. Ama nafile.

Anılan kişi CHP’li SARAY Belediye Başkan Danışmanı.

9- Dilaver Perçin.

Belediyede 25 yıllık bayan memureye taciz etti. Anılan kişi CHP’li SARAY Belediye Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi.

10- M.C.

CHP tarafından bir mesire alanında yapılan kamptaki kıza taciz etti. Olay önce görmezden gelindi. Ayyuka çıkınca il başkanı adı geçeni görevden almak zorunda kaldı. Anılan kişi ANTALYA CHP Gençlik Kolları İl Başkanı.

11- M.Y.

CHP’nin 36’ncı Genel Kurulu’na giderken otobüste 13 yaşındaki bir erkek çocuğu taciz etti. Tutuklandı. Ceza aldı Anılan kişi KUŞADASI CHP İlce Yönetim Kurulu Üyesi.

12- H.Ç.

Bir öğretmeni taciz ettiği gerekçesi ile 2 yıl 1 ay hapis cezası aldı. Anılan kişi SİVAS/ AKINCILAR CHP İlce Başkanı.

13- Kadir Oruç.

Pitbull köpekle korkuttukları yabancı uyruklu kadınlara zorla fuhuş yaptıran 18 kişilik çete elebaşı. Tutuklandı. Anılan kişi ADANA/KOZAN CHP Gençlik Kolları Başkanı.

14- Umut Karagöz.

Genç bir kızı zorla restauranta götürdü. Sarkıntılık etti. Anılan kişi MALTEPE CHP İlçe Başkan Yardımcısı.

15- G.Ö.A.

CHP’li bir bayana ahlaksız teklifte bulundu. Bayan hem partiden istifa etti hem şikayette bulundu. Anılan kişi CHP ÜMRANİYE eski Gençlik Kolları Başkanı.

16- U.G.Y.

Şişli de yengesini taciz etti. Aynı kişi Sarıyer’de Başkan Yardımcısı oldu.

17- Mehmet A.

CHP İl Başkanlığı sekreterini taciz etti. Anılan kişi CHP MUĞLA İl Yönetiminde.

18- Barış Bektaş.

Kendisine yardım çeki vereceğim diye çağırdığı bayana tecavüze kalktı. Anılan kişi CHP KONYA İl Başkanı.

19- Veysi Uyanık.

Bir bayana ahlaksız mesajlar attı. Video görüntülerin elimde diye de şantaj etti. Anılan kişi CHP Bitlis İl Başkanı.

20- Yasin İ., Özgür A.

Avcılar İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Özlem H., bu kişiler tarafından tacize uğradığını açıkladı. Anılan kişiler CHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları.

21- Bülent Oğuz.

Emrindeki çaycıya etmediğini bırakmadı. istifa etti. Anılan kişi CHP ERZURUM İl Başkanı.

22- Latif Karadeniz.

Parkların pisliğinden şikayet eden bir bayanı adamlarını yollayarak dövdürdü. Anılan kişi CHP’li EYNESIL Belediye Başkanı.

23- Hüseyin Yıldız.

Danışmanını hem taciz etti hem dövdü. Olay üzerine Genel Merkez iki Yardımcıyı soruşturma için görevlendirdi. Anılan kişi CHP AYDIN milletvekili.

24- A.H.

CHP’li BORNOVA Belediyesi Güvenlik Amiri. Aynı zamanda CHP li. Belediye bünyesinde birçok kadın kendisini sikayet etti. Görevden alındı. Yeni seçilen başkan tekrar işe aldı. Anılan kişi defalarca alkollü arac kullanmaktan ceza aldı. Ehliyetine 5 yıl ek kondu. Hala aynı belediyede şikayet eden kadınlarla birlikte çalışıyor.

25- Can Ataklı.

CHP deki taciz ve tecavüzleri ikiye ayırdı: “Büyük olanların aralarındaki münasebet”, ya da “yollu olma” durumu. İkincisi ise küçük kızlara yapılan sarkıntılık!

Karşımızda öyle bir algı operasyonu yapan bir kitle var ki. Kendi yaptıklarının tamamını legal haline getirmekte mahir hem de.

Aynı kitle "Bir olay sebebi ile bir kurumu komple kötülememek lazım" diyen bir Bakanımızın sözünü, "Aile Bakanı bir kereden bir şey olmaz" dedi diye alenen değiştirebilecek kadar alçalan bir grup hem de.

Olayı son cümle ile burada keselim.

Bir toplumda ahlaki değerler dezenformasyona uğrarsa, gelecek nesillere aktarılacak bir anane de kalmaz.

%99’u Müslüman olan bir ülkede, ülke yönetimine talip olanların, yönetecekleri tebanın dil, din, ırk, mezhep, ahlaki değerlerine de sahip çıkma ve koruma zorunluluğu vardır.

Dün ne iseniz yarın da aynı olursunuz.

Ahlaksız bir toplum haline gelmemek için yapılan ahlaksızlıkların en üst perdeden cezalandırılması ile mümkündür. Kişisel hak ve özgürlük adı altında topluma, ahlaksız olaylara malesef hoşgörü ile bakma zehri zerkediliyor. Buna hiç kimsenin rızası olmamalı. Bir musibet bin nasihat olmalı. 2023 ün ne kadar mühim olduğunu akıl ve iz'an sahibi herkesin bu pencereden de bakması şarttır.

Selam Ve Dua İle.

Önceki ve Sonraki Yazılar