10 Bin TL’ye kadar verilecek: Henüz bu bankanın müşterisi değilseniz dikkat! Duyuru yapıldı hesap açan…

10 Bin TL’ye kadar verilecek: Henüz bu bankanın müşterisi değilseniz dikkat! Duyuru yapıldı hesap açan…

Bir banka flaş kampanya duyurusunda bulundu. İnternet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, 1 - 28 Şubat 2023 tarihleri arasında müşteri olanlara 10 Bin TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans verileceği açıklandı.

2023 Yılı içerisinde bankaların kampanya yarışı devam ediyor. Yapı Kredi Bankası internet sitesi üzerindenŞubat ayı kampanyasını duyurdu. Banka kampanya açıklamasında, “1 - 28 Şubat 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil'i indirerek Yapı Kredi'li olun, 10.000 TL'ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanın!” ifadelerini kullandı. Söz konusu kampanya 28 Şubat tarihinde sona erecek.

Kampanya açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

Kampanyadan 1 - 28 Şubat tarihleri arasında Yapı Kredi’ye ilk defa müşteri olanlar yararlanabilecektir.

Kampanyadan Yapı Kredi Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 15 gün içerisinde bireysel kredi kartı başvurusunda bulunup, başvurusu bankamızca değerlendirildikten sonra onaylanması ve kartlarının kullanıma açılması durumunda yararlanabilecektir.

Kampanya tanımlamaları kredi kartı açıldıktan sonra 7 gün içerisinde yapılacaktır. Kampanya tanımı sonrasında 15 Mart 2023’e kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanılabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından kapsamında kredi kartı açılışından sonra sadece bir kez faydalanılabilecektir. Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum taksitli nakit avans tutarı 10.000 TL’dir ve 6 aya varan vade için geçerlidir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından 15 Mart’a kadar Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi veya ATM üzerinden yararlanılabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı sadece bireysel kredi kartları ile kullanılabilecektir.

Yapı Kredi, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.