Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Serhat Medya Reklam Yayıncılık ve İnternet Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Serhat KARAMAN
E-MAİL: serhat@serhatmedya.com

EDİTÖRLER 

Gülcan ÖZER
Umut KÖSE
Sinem GÜVEN
Açelya TURGUT
Azra KOÇAK
Samet ÇOBAN
Şeyma Gül KÜÇÜK

HUKUK DANIŞMANI
Av. Çağrı ÜNSAL

info@cagriunsal.av.tr

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle avazturk2016@gmail.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.


SERVİS SAĞLAYICI 
IHS Software & Telecommunication

ihs-logo.png

YAZILIM FİRMASI
CM BİLİŞİM
screenshot_2.jpg

 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: © Copyrigth 2023 avazturk.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında avazturk.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. avazturk.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

avazturk.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili avazturk.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on avazturk.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on avazturk.com are opened on a new page. avazturk.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.