1586 Büro memuru alımı yapılacak: Başvurular başladı! Balıkesir, İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa ve bu iller için duyuruldu!

1586 Büro memuru alımı yapılacak: Başvurular başladı! Balıkesir, İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa ve bu iller için duyuruldu!

Büro memuru kadrosunda çok sayıda personel alımı yapılacak. Alımlar, Balıkesir, İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa ve daha birçok il için gerçekleştirilecek. Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sitesi üzerinden yapabilecek.

Bu yıl içerisinde iş arayan vatandaşları ilgilendiriyor. İŞKUR üzerinden1586 büro memuru kadrosu için çeşitli ilanlar yayınlandı. Adaylar kendilerine uygun olan ilana İŞKUR üzerinden başvuru yapabilecekler. Başvuru şartları ilanı veren şirkete göre farklılık gösteriyor.

Genel Başvuru Şartları

screenshot-8.jpg

18 Yaşından büyük

En az lise mezunu

İyi derecede bilgisayar kullanımı

Pratik

Öğrenmeye açık

Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

İletişimi kuvvetli, dinamik, prezantabl

Alım yapacak olan iller

Balıkesir, İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Erzincan, Konya, Kocaeli, Zonguldak, Hatay, Antalya, Muğla, Manisa, Eskişehir, Mersin, Aydın, Adana, Kırşehir, Tekirdağ, Samsun, Kütahya, Nevşehir, Kayseri, Amasya, Çanakkale, Denizli, Sakarya, Çankırı, Van, Kırıklareli, Kastamonu, Çorum, Gaziantep, Burdur, Yalova, Elazığ, Isparta, Afyonkarahisar, Karabük, Edirne, Trabzon, Çorum,