Akaryakıt fiyatlarına zam geldi! İşte 25 Ocak 2023 güncel akaryakıt fiyatları listesi

Akaryakıt fiyatlarına zam geldi! İşte 25 Ocak 2023 güncel akaryakıt fiyatları listesi

Akaryakıt fiyatlarına bu geceden itibaren geçerli olmak üzere zam geldi. Peki bu zamdan sonra güncel akaryakıt fiyatları ne kadar oldu?

Akaryakıt fiyatlarına zam geldi! İşte 25 Ocak 2023 güncel akaryakıt fiyatları listesi: 25 Ocak tarihiden itibaren yani bu geceden itibaren geçerli olmak üzere benzin litre fiyatına 1 TL 25 kuruş zam yapıldığı duyuruldu. Bu zammın sonrasında fiyatlar tekrar güncellendi. Buna göre benzinin litre fiyatı neredeyse 22 TL'yi buldu.

BENZİN LİTRE FİYATINA 1 LİRA 25 KURUŞ ZAM GELDİ

Brent petrol ve döviz kurundaki dalgalanmalar neticesinde akaryakıt fiyatlarında sürekli değişimler yaşanıyor. Zam üstünü zam yapılan akaryakıt fiyatları sürekli güncelleniyor. Bugünden itibaren benzin litre fiyatına da zam geldi. Bu zam 1 lira 25 kuruş olarak gerçekleşti.

ZAMDAN SONRA GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

Yapılan bu zamdan sonra benzinin litresi İstanbul'dan 21 TL 71 kuruşa çıktı. Ankara'da ise güncel benzin litre fiyatı ise 21 lira 93 kuruşa yükseldi. Son olarak İzmir güncel benzin litre fiyatı ise 21 TL 86 kuruşa yükselmiş oldu. Motorin fiyatlarında ise şu anlık herhangi bir değişim olmadı. Bu konuda herhangi bir gelişme veya haber olursa Avaz Türk olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bu tarz haberler ve daha fazlası için bildirimleri açmayı unutmayın.