Beşiktaş kalesi krizde Fabri ile anlaşma sağlanamadı

Beşiktaş kalesi krizde Fabri ile anlaşma sağlanamadı

Siyah beyazlı takımın başarılarında büyük katkısı olan İspanyol kaleci Fabricio’nun bir haftadır İstanbul’da bulunan menajeri Efraim Pachon ve avukatı Vicente Montes, yöneticilerle uzlaşmaya varamadı.

Beşiktaş'ta, kaleci Fabri'nin geleceğiyle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor.

İşte siyah-beyazlı yönetimin, İspanyol file bekçisinin menajeriyle yaptığı görüşmelerin detayları.

Beşiktaş'ta zaman zaman eleştirilse de kalesinde güven veren kaleci Fabri’nin 2019’da bitecek sözleşmesini uzatmak için görüşmelerde bulunan Siyah-Beyazlı yönetim henüz bu konuda bir sonuç alamadı.

Yaklaşık 1 haftadır İstanbul’da bulunan Fabri’nin menajeri Efraim Pachon ve avukatı Vicente Montes ile görüşen yöneticiler sözleşmenin süresi ve istenilen ücret konusunda uzlaşmaya varamadı.

Menajer Efraim toplantılarda şunları söyledi:

“Fabri buraya bonservisi olmadan ve sizin istediğiniz şartlarda geldi. Aldığı ücret bütün yabancılardan az bu konuda sizden anlayış bekliyoruz." İspanyol eldivenin menajerinin yıllık 2.5 milyon Euro’dan 5 yıllık sözleşme istediği öğrenildi.

BAŞKAN ÇÖZECEK

Bu istek Beşiktaş kanadından olumlu karşılanmazken konunun başkan Fikret Orman ile yapılacak görüşmeden sonra çözüleceği öğrenildi. Siyah-Beyazlılar’ın İspanyol eldivenin ücretini iyileştireceği ve orta yolun bulunacağı belirtildi.