Burak Özçivit'ten kıskançlık itirafı! Aramızda lafı olmaz:"Fahriye bana her zaman yakışanı seçiyor!"

Burak Özçivit'ten kıskançlık itirafı! Aramızda lafı olmaz:"Fahriye bana her zaman yakışanı seçiyor!"

Sosyal medyada örnek çift olarak gösterilen mutlu birlikteliklerinde ikinci bebeklerini kucağına alan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen mutluluklarını her an dile getiriyor.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti geçtiğimiz günlerde Etiler'de kameralara takıldı. Burak Özçivit'in tarzı ve duruşu her an konuşuluyor ve beğeniliyordu. Bir tarafından yöneltilen “Çok şık giyinmektesiniz modacıyla mı çalışıyorsunuz?” sorusuna cevabı eşini mutlu edici nitelikteydi.

Burak Özçivit Nişantaşı'nda açılışı yapılan bir mağazanın törenine katıldı. Muhabirler tarafından yönetilen sorulara samimiyetle cevap verdi. Ona stili ile ilgili yöneltilen soruya “Fahriye bana çok yardımcı oluyor. Evden çıkarken sürekli olarak kombinlerimi eşimle beraber hazırlıyoruz” dedi.

“OLUR MU ÖYLE ŞEY?”

Ardından samimi bir itirafta da bulundu. “Bazı eşler çok yakıştığında bazı kıyafetleri giydirmekten çekinirler. Sizin aranızda da kıskançlık oluyor mu?” sorusu yöneltildi. Burak Özçivit bu soru karşısında anında: “Olur mu öyle şey?” cevabını verdi.

“Bahsettiğiniz gibi bir durum hiç yaşamadık. Tam tersine eşim bana yakışanı seçiyor. Bu anlamda birbirimizi pozitif olarak desteklemekteyiz” diyerek ekledi.

“ÜLKEMİZİ TANITIYORUM!”

İlk oğulları Karan'ın ardından bebeklerini henüz yeni kucağına alan Burak Özçivit yurt dışında aktif olarak çalışıyor. Bu konuyla ilgili yöneltilen sorulara “Elbette yine gideceğim. Yurt dışına ülkemizi tanıtmak için elimden geleni yapıyorum. Bebeğimizde yeni doğduğu için bir yorgunluğumuz var fakat fırsat buldukça çıkmaya çalışıyorum” dedi.

SPORTİF ÇİFT YİNE UYUMLU!

burak-ozcivitten-kiskanclik-itirafi-aramizda-lafi-olmazfahriye-bana-her-zaman-yakisani-seciyor-2.jpg

Çift geçtiğimiz akşam objektiflere yakalandı. Etilerde bir mekana girerken anında röportaj başladı. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin giydikleri kıyafetlerin tonları da birbiriyle uyumluydu. İftara geldiklerini söylediler. Sportif tarzları dikkat çekti.

Mekan çıkışında ise sorulara çok fazla cevap vermek istemedikleri için “Birkaç gündür sürekli dışarıda olmak zorundaydık. Artık evimize giderek çocuklarımızı görelim. Bizi bekliyorlar” deyip araçlarına doğru hareket ettiler.