Burcu Özberk ve Gökhan Alkan sevenleri yasta! Kraliçe için büyük final günü belli oldu!

Burcu Özberk ve Gökhan Alkan sevenleri yasta! Kraliçe için büyük final günü belli oldu!

Başrollerinde Burcu Özberk ve Gökhan Alkan'ın yer aldığı Kraliçe dizisi finale adım adım yaklaştı. Kanal D'nin başarılı dizisi için tüm umutlar tükendi, final kararı verildi.

İki başrol oyuncusunu beğenerek takip eden onlarca hayranı büyük şok yaşıyor. Dizi son iki bölümüne giriş yaptı. İki bölüm sonra büyük final ile yüzleşecek. Popüler isimlerin yer aldığı Kraliçe dizisi için yapılabilecek bir şey kalmadı.

KAÇINCI BÖLÜMDE BİTECEK?

Kanal D'nin sevilerek takip edilen dizisi 11. bölümü ile ekranlara veda edecek. Burcu Özberk ve Gökhan Alkan bu kez umduğunu bulamadı. Farklı yapımlarda yer almış olan ve büyük ses getiren sezonlar süren dizilerin aksine bu kez reyting kurbanı oldu. Final kararı hızlı geldi.

REYTİNGLERE YENİK DÜŞTÜ!

burcu-ozberk-ve-gokhan-alkan-sevenleri-yasta-kralice-icin-buyuk-final-gunu-belli-oldu-2.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Kraliçe her hafta Çarşamba günü ekranlara geliyor. Kanal D ekranlarında 20.00'da seyircisi ile buluşuyor. Başarılı oyuncuların kadrosunda yer aldığı Kraliçe dizisi son iki bölüme girdi. Selin Şekerci, Gökhan Alkan, Özgün Karaman ve Burcu Özberk'in başrollerini paylaştığı dizi ilgi çekici bir konuya sahip olsa da reytinglere yenildi.

KRALİÇE DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kraliçe dizisi aslında yurt dışındaki bir yapımdan uyarlamadır. Queen Sugar dizisinden uyarlanarak Türk televizyonlarına aktarılır. Dizinin konusuna göre ülkenin popüler basketbolcusu beklenmeyen büyük bir skandal ile ülkeyi ayağa kaldırır. Eşinin hayatı alt üst olur. Deniz ve Ateş’in mutlu evliliği bu skandal sonrası uçuruma doğru sürüklenecektir.

KRALİÇE DİZİSİ OYUNCU KADROSU!

Kraliçe dizisinin çekildiği ev Kocaeli'nde İstanbul'a 160 kilometre uzaklıkta Kefken adı verilen bir bölgede yer alıyor. Mednova imzalı Kraliçe dizisi 22 Mart 2023 tarihinde ekranlara gelir. Yönetmenliğini Serhan Şahin ve Cevdet Mercan üstlenir. Dram türünde ekranlara gelen dizinin başrol oyuncuları Burcu Özberk, Selin Şekerci, Gökhan Alkan ve Özgün Karaman'dır.

Kraliçe dizisi dün paylaşılan 10. bölüm ile finale son bir bölüm kaldı. Paylaşılan bilgiye göre 11.yeni bölümünde artık ekranlara veda edecek.