Burcunuz hayatınızı yönetiyor! Hayattan zevk alamıyor, sabahları uyanmakta zorlanıyorsanız sorun sizde değil!

Burcunuz hayatınızı yönetiyor! Hayattan zevk alamıyor, sabahları uyanmakta zorlanıyorsanız sorun sizde değil!

Astrolojik harita insanın içinde bulunduğu duygu durumunu anlayabilmesi ve karakter analizi yapabilmesini kolaylaştırıyor. En ufak sorunda dahi hayata küsen ve yaşam enerjisini kaybeden o burçlar…

Yorgun hissetmek her zaman kişinin kendi elinde olan bir durum değildir. Bazen doğuştan gelir. Astroloji bu garip açmazı açıklayabilmeyi kolaylaştırır. Karakteristik özelliği ön plana çıkaran bu detay doğduğu andan itibaren zaten bu özellikle kişinin var olmasına sebep olur. Dışarıdan bakıldığında herhangi bir problemleri yoktur. Kırgın, küskün ya da aşık değillerdir. Sadece yorgunlardır.

Kendinizi yorgun, bitkin hissediyor ve hayattan zevk alamıyor olabilirsiniz. Elbette ki sürekli ağlayan ve sorunlardan bahseden bir yapıda olmayı kimse istemez. Astrolojik haritada üç burç özellikle yaşam enerjisini kaybederek çabucak yaşadığı olaylardan etkilenebiliyor. En ufak bir kırgınlık ve kızgınlık anında kabuğuna çekilerek yaşama küsebiliyor. Astrolojik harita ve yıldız döngüsüne göre o iki burcu inceledik…

AŞIRI HASSAS “BALIK” BURCU

Balık burçları oldukça depresif insanlardan oluşuyor. Astroloji haritasında yaşam enerjileri tek bir gram dahi kalmayan burç dense yeridir. Gün içinde çok çabuk yorulabiliyor. Gülme yetisini kaybediyor. Depresif hali aslında hayal ettikleri dünya ile gerçek dünyanın çatışmasından kaynaklanıyor. En ufak sorunlara dahi üzülebilen ve kırılabilen bu burçlar kabuğuna çekildiğinde onlara iyileşebilmek mümkün olmuyor. Öyle ki onlar bile bazen kendilerini kaybederek kendilerini bulmakta zorluk çekebiliyor.

İÇTEN İÇE ÇÜRÜYEN “BAŞAK” BURCU

burcunuz-hayatinizi-yonetiyor-hayattan-zevk-alamiyor-sabahlari-uyanmakta-zorlaniyorsaniz-sorun-sizde-degil-2.jpg

Depresif olan ikinci burç Başak'tır. İstediği herhangi bir şey olmadığında fiziksel olarak ve mental olarak çöküş sürecine geçiyor. Yaşam enerjileri özellikle dibe vurduğunda takıntılı bir duygu bağımlılığına geçebiliyor. İnatçılıkları ile daha çok bilinen Başaklar kendilerinden ödün vermedikleri gibi içten içe çürüme pozisyonuna geçiyor.

SÜREKLİ YORGUN “OĞLAK”

Oğlak burçları güne gözlerini açtıkları andan itibaren vücutları yorgunluktan hayata adapte olamazlar. Sürekli bitkin halde etraflarına dargınmış imajı verebilirler. Küs gibi dururlar. Fakat adaptasyonu kaybedecek derecede yorgundurlar. Bu durumu kimseye anlatamadıkları için de sakin bir yaşantıyı tercih etmeye çalışırlar.