BVSAN Bülbüloğlu halka arz sonuçları açıklandı mı?

BVSAN Bülbüloğlu halka arz sonuçları açıklandı mı?

Türkiye'de milyonlarca vatandaşın son dönemlerde girdiği borsada yeni şirketler halka açılmaya devam ediyor.

BVSAN Bülbüloğlu halka arz sonuçları açıklandı mı? Türkiye'de milyonlarca vatandaşın son dönemlerde girdiği borsada yeni şirketler halka açılmaya devam ediyor. Bu doğrultuda BVSAN adı ile borsada listelenecek olan Bülbüloğlu şirketinin de halka arz sonuçları merak edildi. Bu doğrultuda halen halka arz sonuçları açıklanmazken sonuçların da talep toplamalarının hemen ardından 1 ya da 2 Şubat 2023 tarihlerinde açıklanması beklenmekte.

BÜLBÜLOĞLU HİSSE İŞLEM TARİHİ

BVSAN Bülbüloğlu'nun halka arzında talep toplamaları 30 Ocak (bugün) itibariyle sona erecek iken hissenin de ne zaman işlem göreceği merak edildi. Bu doğrultuda tahminlere göre ise hisselerin 3 Şubat 2023 Cuma günü işlem görmeye başlayacağı ifade edildi.

BÜLBÜLOĞLU VİNÇ

Şirket ile ilgili bilgiler Bülbüloğlu Vinç resmi sayfasında şu şekilde yer aldı.

1985 yılında Ankara’da faaliyete geçen firmamız sizlerden aldığı güç ve güvenle bugün sektörünün en önde gelen firmalarından biri olmuş ve Türk sanayisinde hakkı olan yeri almıştır.

Küçük bir atölyede başlayan sanayi sevdamız bugün 400 çalışanı, 37000 metrekarelik kapalı alana sahip üretim tesisleri; Ankara, İstanbul ve İzmir Bölge Müdürlükleri, Çukurova Servis Bölge Müdürlüğü, Almanya Satış ve Servis Müdürlüğü, yurt içi ve yurt dışındaki bayileri, yaygın satış sonrası servis ağı ve sektörüyle ilgili dünya markalarıyla yaptığı işbirliği ile Türk vinç sektörünün tartışılmaz en büyüğü olarak hizmet vermektedir.