Christian Atsu hakkındaki gerçek ortaya çıktı! Ölmeden bir gün önce...

Christian Atsu hakkındaki gerçek ortaya çıktı! Ölmeden bir gün önce...

Hatayspor'un Ganalı yıldızı Christian Atsu'dan acı haber geldi. Menajerinin aktardığına göre yaşanan yıkıcı depremde Atsu, Hatay'daki Rönesans Rezidans enkazının altında kalarak can verdi.

Hatayspor'lu futbolcu Christian Atsu depremden bir gün önce Kasımpaşa maçında bir gol attıktan sonra bugün menajerinin aktardığına göre Hatay'daki yıkılan Rönesans Rezidans'ta hayatını kaybetti.

320x180-cmsv2-154a0e26-771a-55b1-97a7-cc333d8c7110-7388608.jpg

Christian Atsu hakkındaki gerçek ortaya çıktı! Ölmeden bir gün önce...- Türkiye 6 Şubat Pazartesi günü yaşanan Kahramanmaraş merkezli peş peşe gelen depremlerle adeta asrın felaketini yaşadı. Yaşanan yıkıcı depremin 13'üncü gününde Hatayspor'lu futbolcu Christian Atsu'nun vefat haberi geldi.

Atsu, ölmeden bir gün önce yani depremin gerçekleşmesinden bir gün önce oynadığı Kasımpaşa maçında bir gol atmış ve başarıyı yaklamıştı.Spor dünyasını kahreden haber tüm futbolseverleri ve vatandaşlarıı üzdü.

Hatayspor menajeri Fatih İlek, Atsu'nun 23:00'te İstanbul'a uçak bileti olduğunu ama oyuncunun Kasımpaşa karşısında iyi oynayıp gol atmasının ardından Hatay'dan ayrılmaktan vazgeçtiğini açıklamıştı.Atsu Hatay'da yakaladığı başarıı ile muutluluğu yakalamıştı ama bu onun son mutluluğu oldu...Atsu'nun Kasımpaşa maçı sonrası saat 23:00'te İstanbul'a uçak bileti olduğunu belirten İlek, oyuncunun Fransa'ya gitmekten son anda vazgeçtiğini belirtti. İlek, "Atsu'nun uçak bileti vardı ancak iyi oynayıp golü attığı için gitmekten vazgeçti." dedi.

0x0-son-dakika-enkaz-altinda-hayatini-kaybeden-christian-atsu-gercegi-afrika-cocuklar-icin-hayatini-adamis-1676702436014.jpg

KENDİ ÜLKESİNİ UNUTMAMIŞ

Afrika'nın Gana şehrinde doğup büyüyen Ganalı futbolcu Atsu'nun sosyal medya hesabında kendi ülkesindeki çocuklar için ve yoksul aileler için seferberlik yaptığını ve bir çok sosyal sorumluluk projesine imza attığını paylaşmış.0x0-son-dakika-enkaz-altinda-hayatini-kaybeden-christian-atsu-gercegi-afrika-cocuklar-icin-hayatini-adamis-1676702440517.jpg

Ayrıca Atsu, Afrika'daki susuzluğu her zaman önemli bir yerde tutmuş ve bu konuda özel çalışmalar yaparak ülkesine giderek Su Kuyusu açmış.