Dün başladı, benzin ve motorin alacak vatandaşlara duyuru yapıldı: 31 Mart’a kadar uygulanacak!

Dün başladı, benzin ve motorin alacak vatandaşlara duyuru yapıldı: 31 Mart’a kadar uygulanacak!

Binlerce araç sahibini ilgilendiriyor. Akaryakıt satın alacak olan vatandaşlara duyuru yapıldı. Yapılan duyuruya göre, 31 Mart 2023 tarihine kadar uygulanacak. Vatandaşlar bu tarihe kadar kampanyadan faydalanabilirler.

Ziraat Bankası araç sahipleri için akaryakıt kampanyasını açıkladı. Kamu bankası açıklamasında, 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcaması yapanlara 75 TL Bankkart Lira hediye edileceğini bildirdi. Söz konusu kampanya 31 Mart 2023 tarihine kadar uygulanacak.

Kampanya Koşulları:

Kampanya 16 Şubat - 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil ve bankkart.com.tr'den katılım sağlanması gerekmektedir.

Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir.

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir.

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 6 Nisan 2023 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara'sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.