Emeklileri sevindiren haber PTT'den geldi! Başvurusunu yapana anında 3.600 TL ödeme yatıracak

Emeklileri sevindiren haber PTT'den geldi! Başvurusunu yapana anında 3.600 TL ödeme yatıracak

Türkiye'de milyonlarca emeklinin merakla beklediği gelişmeler arasında yer alan promosyon rakamlarında bir güzel haber de PTT tarafından geldi.

Emeklileri sevindiren haber PTT'den geldi! Başvurusunu yapana anında 3.600 TL ödeme yatıracak - Türkiye'de milyonlarca emeklinin merakla beklediği gelişmeler arasında yer alan promosyon rakamlarında bir güzel haber de PTT tarafından geldi. Uzun süredir emeklilere 750 lira tutarında ödeme yapan ve bir türlü promosyon kampanyalarını yenilemeyen PTT bankasında vatandaşlar aktif kredileri olması sebebiyle bankadan çıkamamıştı.

Maaşlarını farklı bankalara da taşıyamayan emekliler bu süreçte kredileri sebebi ile PTT'ye tepkiler gösterirken yeni promosyon kampanyası da resmen duyuruldu. Buna göre ise Aktifbank resmi internet sayfasında yer alan kampanya duyurusunda PTT'li emeklilere ödeme kampanyası adı altında detaylar da paylaşıldı. Bu doğrultuda emeklilere 3 bin 600 lira ödeme yapılacağı vurgulandı.

PTT AKTİFBANK EMEKLİ PROMOSYONU 2023

screenshot-5.jpg

PTT ve Aktifbank işbirliğinde emeklilere 3 bin 600 lira promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. Buna göre ise PTT'den maaş alma sözü veren kredili emekli müşterilere 3.600 TL hediye edileceği ifade edildi.

Aktifbank resmi internet sayfasında kampanyaya dair de, "Emekli maaşını PTT'den alma sözü veren kredi müşterilerimiz 3.600 TL hediye kazanıyor. Siz de en yakın PTT iş yerine başvurun, kampanyadan yararlanma fırsatını kaçırmayın!" ifadeleri yer aldı.

AKTİFBANK PTT KAMPANYA KOŞULLARI:

PTT ile Aktifbank işbirliği içerisinde ki promosyon kampanyası ile ilgili koşullar da vatandaşlar ile paylaşıldı. İşte banka resmi internet sayfasından yapılan duyuruda dikkat çeken maddeler:

  • Kampanya başlangıç tarihi 04.01.2023 tarihidir. Kampanya başvurusu PTT iş yerinden yapılacaktır.
  • Kampanyadan maaşını PTT’den alan müşterilerimiz yararlanabilecektir. Kampanya katılım başvurusunda bulunan müşterilerimizin, kampanyaya ilişkin başvurunun yapıldığı tarihte Bankamızda açık kredisi olması ve açık kredilerinde 60 gün üzerinde gecikme bulunmaması gerekmektedir.
  • Söz konusu kampanya bedeli 3.600 TL olup, 3 yıl boyunca maaşını emekli maaşını PTT’den almayı taahhüt edenler için geçerlidir.
  • Kampanya bedeli 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak kampanya bedelinin hesaba yatırıldığı tarih esas alınır. Kampanya bedeli başvuruyu takip eden 3. iş gününde müşterilerimizin PTT’deki maaş hesabına yatırılacaktır.
  • Kampanyaya katılım sağlayan müşterilerin kampanya bedelinin ödendiği tarihten itibaren, verdikleri taahhütten 3 yıl içerisinde vazgeçmesi durumunda; ödenen toplam kampanya bedeli üzerinden, taahhüdün iptal edildiği tarih esas alınmak suretiyle kalan süre dikkate alınarak kıstelyevm esasına göre “iade bedeli” hesaplanacak olup, kampanya iptalinin gerçekleşebilmesi için iade bedelinin müşteri tarafından Aktif Bank hesabına yatırılması talep edilecektir.
  • Aktif Bank, kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Emekliler burada yer alan koşulları sağlayarak promosyon ödemelerinden kolay bir şekilde faydalanabilecek.