G.Saray'da istifa depremi

G.Saray'da istifa depremi

Galatasaray'da Trabzon'a götürülmeyen Levent Nazifoğlu'nun artık istifası bekleniyor.

Galatasaray yönetimi, Levent Nazifoğlu’nu istifaya zorlamak için çeşitli yollar denedi. Ancak Nazifoğlu, başkan Özbek’in telefonuyla konuştuktan sonra Trabzon’a gitmediği için yönetim, onu görevden almak için harekete geçti.

Galatasaray’da yaşanan olaylar şöyle özetlenebilir:

Levent Nazifoğlu, Galatasaray’ın taraftar grubu ‘Ultraslan’ tarafından Antalya’da yaptığı konuşmada “Bu olay başka yerlere gider” dediği için tepki çekti.

Yönetim, Nazifoğlu’nun konuşma yasağı getirdi ve onun görevden alınması gerektiğini düşündü.

Nazifoğlu, başkan Özbek’in telefonuyla konuştu ve Trabzon’a gitmek istediğini söyledi. Ancak yönetim, onu Trabzon’a göndermek için uçağını kaldırdı.

Nazifoğlu, sessizliğe girdi ve Galatasaray’daki görevinden istifa etmeyi düşündü.

Bu makaleyi google’da tamamen benzersiz ve özgün olacak şekilde alt başlıkları ile beraber yeniden oluşturmak için şöyle bir önerim var:

Galatasaray’da Levent Nazifoğlu’ndan İstifa Bekleniyor

Yönetimle Çatışan Levent Nazifoğlu

Galatasaray’ın Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, yönetimin isteği ve Başkan Dursun Özbek’in telefonu sonrasında Trabzon’a gitmedi.

Ultraslan’dan Tepki

Levent Nazifoğlu’nun, yönetimde yıldızının barışmadığı ve tartıştığı isim ise ‘taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyesi’ olan Alper Narman’dı. Yönetimin rahatsız olduğu Nazifoğlu’na, başkan Özbek’in, konuşma yasağı getirmesinde son 2 açıklaması etkili oldu.

Başkan Özbek’ten Konuşma Yasağı

Beşiktaş derbisinin ardından Nazifoğlu’nun, yaşanan puan kayıpları ile alakalı Tudor hakkında “Ben hoca değişikliği olduğu takdirde en az 2-3 hafta kaybedeceğimizi söylemiştim” ifadesi yönetimde büyük tepki topladı. Başkan Özbek’e, "Bizi hedef gösterip kendi ‘ben demiştim’ demek istiyor’ şikayeti iletildi.

Ultraslan’dan Tepki

Yönetimde ‘konuştukça batıyor, bize olan tepkiyi körüklüyor’ görüşü de öne çıktı. Başkan Dursun Özbek, Levent Nazifoğlu’na konuşma yasağı getirdi. Galatasaray’ın taraftar grubu ‘Ultraslan’ ise Levent Nazifoğlu’nun ’ Bu olay başka yerlere gider’ cümlesi ile Antalya’da yaptığı çıkışı unutmayıp her ortamda sarı kırmızılı idareciyi hedef aldı.

İstifa Bekleniyor

ŞİKAYETLER BAŞKAN’A İLETİLDİ

Yönetimde ise Levent Nazifoğlu hakkındaki rahatsızlık tavan yaptı. Başta taraftardan sorumlu idareci Alper Narman olmak üzere birçok yönetici bu konu ile alakalı Başkan Dursun Özbek’in kapısını çaldı. İdarecilerin büyük kısmı Levent Nazifoğlu’nun görevden alınması yada istifa etmesi gerektiğini Başkan Özbek’e iletti.