Garanti Bankası deneyimsiz personel alımı ilanını yayınladı! Başvuru şartları neler?

Garanti Bankası deneyimsiz personel alımı ilanını yayınladı! Başvuru şartları neler?

Garanti BBVA bünyesinde istihdam edilmek üzere müşteri danışmanı kadrosunda alım yapacağını internet sitesi üzerinden duyurdu.

Garanti Bankası deneyimsiz personel alımı ilanını yayınladı! Başvuru şartları neler?: Garanti BBVA internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu personel alım ilanında toplamda 7 ilden müşteri danışmanı alımı yapacağını açıkladı. Alım yapılacak iller ve kontenjan bilgileri neler? Başvuru şartları neler? Tüm detayları sizler için araştırdık ve derledik. İşte Garanti BBVA müşteri danışmanı alımı için gereken tüm detaylar..

ALIMI YAPILACAK İLLER

Garanti BBVA müşteri danışmalı pozisyonunda alım yapacak olduğu illeri yayınladığı ilanda belirtti. Buna göre Adana, Mersin, Sakarya, Nevşehir, Bursa, Kocaeli, İstanbul il ve ilçelerindeki şubeler için müşteri danışmanı alımı yapacak.

EĞİTİM DURUMU

Garanti BBVA müşteri danışmanı pozisyonunda alacak olduğu personel için eğitim durumunun en az lisans olması şartı vardır. Alınacak olan personelde deneyim aranmayacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI

  • Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun olmak
  • Başvuru yapacağınız ilde ikamet ediyor olmak
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş olmak
  • Tercihen Segem Sertifikasına sahip olmak. Fakat bu kesinlikle aranan bir şart değildir.

MÜŞTERİ DANIŞMANI İŞ TANIMI

Garanti BBVA, yayımlamış olduğu ilanda müşteri danışmanı alımı yapacağını açıkladı. Müşteri danışmanı aslında gişe asistanı olarak da bilinir. Peki müşteri danışmanı ne iş yapar?

"Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde müşterilerin yönlendirmesi üzerine işlerini halleder. Belirli segmentlerdeki müşterilere ürün tanıtımı ve satış yapar, gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca sahip olduğu sertifikalara göre, hizmet vermeye yetkili olduğu ürünlerin tanıtım ve satış aktivitelerini gerçekleştirir ve son olarak müşterileri bilgilendirerek, dijital bankacılık kanallarına yönlendirme işlerini yapar."