Hizmetli kadrosunda memur alımı yapılacak: Lise mezunları başvuruda bulunabilecekler!

Hizmetli kadrosunda memur alımı yapılacak: Lise mezunları başvuruda bulunabilecekler!

Hizmetli kadrosunda memur alımı için ilan verildi. Verilen ilana göre, lise mezunu olanlar başvuruda bulunabilecekler. Bu kapsamda adaylarda aranan şartlar açıklandı.

Tokat İli Karayaka Belediye Başkanlığı hizmetli kadrosunda alım yapmak için ilan verdi. Verilen ilana göre, başvuru yapacak adayların lise mezunu olması gerekiyor. Şartları sağlayanlar, 27 Nisan 2023 ile 2 Mayıs 2023 tarihleri arasında başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI:

1. İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,

2. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, 3. 13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (A2) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

screenshot-13.jpg

Başvuru bilgileri

Adaylar, memur kadrosu için yapılacak yazılı sınava katılabilmeleri için; başvuru belgelerini 27.04.2023 – 02.05.2023 tarihleri arasında Karayaka Beldesi, Hürmüzlü mah. Cumhuriyet meydanı, No: 9 adresine Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla, Elektronik ortamda, Belediye http://www.karayaka.bel.tr internet adresine müracaatlarını yapabileceklerdir.

Elektronik ortamda yapılan başvurulara istenilen belgeler eklenerek, başvuru tarihleri içerisinde Belediyemizin http://www.karayaka.bel.tr internet adresine gönderilebilecektir.