İrem Derici yeni aşkı Atakan Işıktutan hakkında ilk kez konuştu! Bana çok iyi geliyor

İrem Derici yeni aşkı Atakan Işıktutan hakkında ilk kez konuştu! Bana çok iyi geliyor

Yakın zamanda İrem Derici ile Atakan Işıktutan'ın sosyal medya paylaşımları üzerinden bir birlikteliklerinin oldukları iddia edilmişken konu hakkında Derici'den ilk açıklama geldi.

Ünlü şarkıcı İrem Derici ile eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan'ın bir süredir ilişki yaşadıkları konusunda merak edilenler bulunurken konu hakkında ikiliden bir açıklama bekleniyordu. İkili tarafından yapılan sosyal medya paylaşımları nedeni ile aynı yemek masasının görülmesi, ikilinin bir birliktelik yaşayabileceği konusunda ihtimalleri de peşinde getirdi. Bu iddiaların gerçek olup olmadığı konusunda merak edilenler bulunurken konu hakkında ilk açıklama İrem Derici tarafından yapıldı.

2020'DE MESAJ ATMIŞ!

Konu hakkında merak edilenlerin artmasının ardından Söylemezsem Olmaz programına konuk olarak katılan İrem Derici Atakan Işıktutan'a 2020 yılında da mesaj attığını ifade etti. Işıktutan hakkında çok iyi biri olduğundan da bahseden Derici, bunun yanı sıra da ortak bir arkadaşları aracılığı ile tanıştıklarını anlattı. İlişkileri olduğunu kabul eden ünlü şarkıcı ilişkisinin henüz daha çok yeni olduğundan da bahsetti.

63da531ee4bfdc195c247680.jpg

BANA ÇOK İYİ GELİYOR

İlişkilerinin henüz daha çok başında oldukları öğrenilen ikili hakkında Derici,

"Daha bir hafta olmadı. Ben salak sapalak sabah uyanıp 'anne, kızın aşık oldu' yazdım. Bundan çocuğun da haberi yoktu. Bizim çok ortak arkadaşımız var. Feyyaz Şerifoğlu benim çok yakın arkadaşımdır. Atakan da Feyyaz'ın kuzeni. Sosyal medyadan bir mesajlaşma başladı.

63dd0264133cee103f08a0b4.jpg

Ben 2020'de bir mesaj atmışım ama cevap gelmeyince unutmuşum. Ben gördüğümde onun çok çapkın olduğunu düşünmüştüm ama Allah ailesine bağışlasın melek gibi adam. Bana çok iyi geliyor daha çok yeni." şeklinde ilişkisinin yolunda gittiğinden de bahsetmiş oldu.

Daha önce de Cem Belevi ile bir ilişkisi olan İrem Derici, ardından Belevi'nin kendisini aldattığını iddia ederek ilişkisini sonlandırmıştı. Işıktutan ile beraberliğinin başlamasının ardından ise sosyal medyada eskiden Atakan Işıktutan ile Cem Belevi'nin aynı karede oldukları fotoğraf gündem oldu. Konu hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmadı.