İş bankasından üstünüze para yağacak! Anında 10 bin TL o kişilerin hesabına yatıyor!

İş bankasından üstünüze para yağacak! Anında 10 bin TL o kişilerin hesabına yatıyor!

Bankalar müşterilerinin yüzünü güldürmek için pek çok kampanya, fırsat ve indirim düzenlemelerini duyurmaya devam ediyor.

Yeni yılın gelmesinin ardından pek çok kişi banka kampanyalarına göz atmaya devam ederken İş bankası tarafından dikkat çekici duyuru geldi. 2023 Yılının ilk ayına veda etmeye hazırlanırken İş bankası tarafından yapılan duyuru vatandaşların merakına neden oldu. İş bankası tarafından 10 bin TL faizsiz nakit avans seçeneği sunulacağı belirtildi.

Bankalar müşterilerinin yüzünü güldürmek için pek çok kampanya, fırsat ve indirim düzenlemelerini duyurmaya devam ediyor. Müşterilerini memnun etmek isteyen bankalar resmi internet sitesi üzerinden pek çok duyuru yapmaya devam ederken İş bankası internet sitesi üzerinden dikkat çekici bir duyuruda bulundu.

İŞ BANKASINDAN DUYURU GELDİ!

Resmi internet sitesi üzerinden dikkat çekici bir duyuru yapan İş bankası müşterilerin yüzünü güldürecek kampanyasının detaylarından bahsetti. İhtiyaçlarına yetişmek amacıyla nakit avans para çekme özelliğinden yararlanan vatandaşlar için 10 bin TL'ye kadar faizsiz nakit avans seçeneği sunuldu.

İş bankası tarafından yapılan kampanya duyurusu resmi internet sitesi üzerinden yayınlanırken kampanya duyurusu ''Siz de İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olun, kredi kartınızla 10.000 TL’ye varan faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanın!'' cümleleri ile verildi.

10 BİN TL FAİZSİZ NAKİT AVANS SEÇENEĞİ!

İş bankası tarafından yapılan kampanya duyurusunda tüm detaylar müşterileri için verilirken detayların yer aldığı internet sitesinde kampanya detayları şu şekilde yer aldı;

  • Kampanyadan 28.02.2023 tarihine kadar İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.
  • Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir. Faizsiz TNA 5 ay vade ile sınırlıdır. 5 aydan farklı vadelerde ve 10.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.
  • Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 10.000 TL arasında olacaktır.
  • Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olacaktır.
  • Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları, (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir).
  • İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Banka kampanyalarından anında haberdar olmak için avazturk.com haber sitesi bildirimlerini açmayı unutmayınız.