Kısmetse Olur Elif Yel kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı var mı?

Kısmetse Olur Elif Yel kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı var mı?

Bir dönemin fenomen programı 'Kısmetse Olur' yarışması 5 yıllık ardından ardından 'Kısmetse Olur Aşkın Gücü' adıyla yeniden yayına başladı. Yeni katılımcı Elif'in ise kimliği merak edildi.

Bir dönem Kanal D ekranında yayınlanan ve reyting rekorları kıran 'Kısmetse Olur' yarışması 5 yıl aranın ardından YouTube platformunda seyircisi ile buluştu. Yarışmaya katılan adaylara ilişkin pek çok soru işareti gündeme gelirken elemeler de hız kesmeden devam ediyor.

KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ YENİ YARIŞMACI GELDİ

Elenen yarışmacıların yerine kadınlar evine gelen Elif Nur Yel, izleyicinin hayli ilgisini çekti. Elif Yel, katıldığı ilk günden itibaren dikkati çeken yarışmacılar arasına adını yazdırdı. Programın takipçileri ise ''Kısmetse Olur Elif Nur Yel kaç yaşında, nereli, sosyal medya hesabı nedir?'' sorulara yanıt aramaya devam ederken Sedat ile ilişki yaşaması beklenen Elif Nur Yel, gündem oldu.

kismetse-olur-elif-yel.webp

KISMETSE OLUR AŞKIN GÜCÜ ELİF KİMDİR?

İzdivaç programlarının yasaklanmasıyla yayından kaldırılan 'Kısmetse Olur' programı bu kez 'Kısmetse Olur Aşkın Gücü' adıyla YouTube'da ünlü sunucu Öykü Sertel'in sunumu ile ekrana geliyor. Kısmetse Olur Elif, Merve ve Zeyd'in elenmesinin ardından programa katıldı. 19 yaşındaki Elif, İletişim Fakültesi'nde okuduğunu açıkladı. İletişim Fakültesi'nde okuyan Elif Yel, eğitimi için 2 yıl önce İstanbul'da yaşamaya başladığını ifade etti. Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının gelin adaylarından Elif'in, Instagram'da ''@elifnuryeel'' kullanıcı adıyla 130 bin takipçisi bulunuyor.