Kıvanç Tatlıtuğ bu sefer dişleri ile gündemde! Aile dizisinin yıldızına yorum yağdı: Ne yaptın sen Kıvanç?

Kıvanç Tatlıtuğ bu sefer dişleri ile gündemde! Aile dizisinin yıldızına yorum yağdı: Ne yaptın sen Kıvanç?

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde yeni dişleriyle gündemdeydi. 'Aile' dizisinde Aslan Soykan karakterini canlandıran Tatlıtuğ, dizi yayınlanmadan önce dişlerini yeniledi. Yeni dişler sosyal medyayı ikiye böldü…

Kıvanç Tatlıtuğ'un magazin ve eğlence dünyasının adından söz ettirdiği bir sır değil. Hal böyle olunca yaptığı her hareket hayranlar ve takipçiler tarafından inceleniyor. Aile dizisinden önce dişlerini yenileyen Tatlıtuğ’a yorum yağdı.

YORUMLAR PEŞ PEŞE GELDİ

Aile, kavramının karmaşıklığını ve tartışmalarını ele alan Aile dizisi ile ekranlara dönen Tatlıtuğ’un yeni dişleri gündem oldu. Dizinin ilk bölümünden sonra Tatlıtuğ’un dişleri ile alakalı çok sayıda yorum yapıldı.

Bazı hayranlar Tatlıtuğ'un yeni görünümü karşısında heyecanlanırken, bazıları ise eskisi kadar etkilenmedi. Birçok sosyal medya kullanıcısı, yeni dişlerinin doğal görünmediğini ve sağlam güzelliğini bozduğunu yorumladı. Ancak bazıları, görünüşüne özen gösterdiği ve gerekli gördüğü değişiklikleri yaptığı için onu övdü.

1999-2007 yılları arasında ABD'de yayınlanan dünyaca ünlü "The Sopranos" dizisinden uyarlanan "Aile", Türk dizi sektöründe şimdiden ses getirmeye başladı. Dizinin asıl hikayeye bağlı kalındığı sürece büyük başarılar elde edeceği düşünülüyor.

AİLESİNE SÜRPRİZ YAPTI

kivanc-tatlitug-bu-sefer-disleri-ile-gundemde-aile-dizisinin-yildizina-yorum-yagd-ne-yaptin-sen-kivanc.png

Türk televizyonunun gözbebeği Kıvanç Tatlıtuğ, Show TV'de yayınlanan son dizisi Aile ile beyaz perdeye başarılı bir dönüş yaptı. Bu dizide yetenekli kadın oyuncu Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaşan Aslan Soykan karakterini canlandırıyor.

Ancak Tatlıtuğ, sadece oyunculuk yeteneğiyle tanınmıyor. Ailesine gösterdiği sevgi ve bağlılıkla da takdir edilmektedir. Hatta son zamanlarda koluna yaptığı anlamlı bir dövme ile herkesi kendisine hayran bıraktı. Dövmede sevgili eşi Başak Dizer ve oğulları Kurt Efe'nin doğum tarihleri yer alıyor.

Bu sevgi ve bağlılık hareketi, Tatlıtuğ'un zaten etkileyici olan itibarına bir yenisini daha ekledi. Ailesine bağlılığı Tatlıtuğ’u hayranlarının gözünde biraz daha büyüttü. Yakışıklılığı, oyunculuk yeteneği ve ailesine olan bağlılığıyla Kıvanç Tatlıtuğ, kelimenin tam anlamıyla bir yıldızdır. Dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerin kalbini fethetmeye devam etmesi şaşırtıcı değil.