Maaşını Ziraat bankasından alan emeklilere müjde! 12 ay geçerli kampanya yayınlandı!

Maaşını Ziraat bankasından alan emeklilere müjde! 12 ay geçerli kampanya yayınlandı!

Yeni yıl ve yükselen enflasyon ile birlikte birçok sektörde ekonomik anlamda zam gerçekleşirken özellikle de emekli maaşıyla geçinmekte güçlük çeken vatandaşlar banka kampanyalarına göz atmaya devam ediyor.

Şubat ayının gelmesinin ardından bankalar kampanyalarını duyurmaya devam ederken Ziraat bankasından emekli müşterilerinin yüzünü güldürecek kampanya duyurusu geldi. Bankalar tarafından müşterileri memnun etmek amacıyla kampanya duyurusu yapılmaya devam ederken Ziraat bankasının emeklilere özel kampanyasının detayları dikkat çekti.

Yeni yıl ve yükselen enflasyon ile birlikte birçok sektörde ekonomik anlamda zam gerçekleşirken özellikle de emekli maaşıyla geçinmekte güçlük çeken vatandaşlar banka kampanyalarına göz atmaya devam ediyor. Ziraat bankası tarafından duyurulan kampanya emekli müşterileri kapsarken detaylar araştırılmaya başlandı.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE ÖZEL KAMPANYASINI DUYURDU!

Maaşını Ziraat bankasından alan müşteriler için özel bir kampanya duyurusu yapıldı. Ziraat bankasının düzenlemiş olduğu kampanyada Türk Telekom işbirliği ile kampanya dahilinde Türk Telekom'dan yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesine 12 ay taahhütle 80 TL olduğu belirtildi.

Ziraat bankası tarafından yapılan kampanya duyurusunda telefon hizmetlerine fazla para ödemek istemeyen emekli vatandaşların yüzü güldü. Kampanya dahilinde yapılan duyuruda ''Kampanyadan yararlanmak için kimliğinizle birlikte size en yakın Türk Telekom bayisine başvurmanız yeterli! Bankamız maaş müşterisi olduğunuza ilişkin kontroller yapıldıktan sonra size özel tarifeden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.'' ifadeleri yer aldı.

EMEKLİ VATANDAŞLAR SADECE 80 TL ÖDEYECEK!

Ziraat bankası kampanya koşullarını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Emekli maaşını Ziraat bankasından alan müşteriler için geçerli kampanya duyurusunun detayları merak konusu olurken kampanya koşulları belirtildi.

Resmi internet sitesi üzerinden kampanya duyurusunda bulunan Ziraat bankası gündeme geldi. Vatandaşlar bankaların kampanya duyurularını yapmaya devam ederken kampanya koşullarının belli bir kısmı şu şekilde yer aldı;

  • Kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden yararlanabilmek için Ziraat Emekli Fırsat 5GB tarifesinden faydalanan ve Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan müşterilerin söz konusu hatlarından ZIRAAT boşluk T.C. Kimlik Numarası'nı yazarak Türk Telekom'a ait 5555'e SMS gönderip gelen SMS’e ZIRAAT ONAY yazıp göndermeleri ya da Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.
  • Ziraat Emekli Fırsat 5GB tarifesi kapsamında yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma hakkı sunulacaktır.
  • Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız Türk Telekom tarifelerinden geçiş yoluyla Ziraat Emekli tarifesine gelen müşteriler, SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda Ziraat Emekli tarifesi için 80 TL’den ücretlendirilecektir. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve Türk Telekom faturalı Ziraat Emekli tarifesine gelen müşterilerin ise 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesi için 115 TL’den ücretlendirilecektir.
  • Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan aynı T.C. kimlik numarası yeni hat tesisiyle Türk Telekom'a numara taşıyarak veya Türk Telekomlu faturasız hatlardan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 3 müşteri, Türk Telekomlu faturalı hattan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 1 müşteri Emeklinin Artısı Ziraat'te Türk Telekom Kampanyası'ndan faydalanabilecektir. Emeklinin Artısı Ziraat'te Türk Telekom Kampanyası'na katılan müşterilerimiz, 12 ay boyunca ilgili faturalı tarifede kalacaklarına dair taahhüt vermiş olurlar.
  • Hattın iptal olması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimi ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Ziraat bankası resmi internet sitesini ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak kampanya dahilinde daha fazla bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.