Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç barıştı mı? Evinin sokağından çıktı!

Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç barıştı mı? Evinin sokağından çıktı!

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ve başarılı oyuncu Merve Boluğur hakkında ortaya barıştıkları iddiası atıldı.

Sosyal medya gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç ikilisi hakkında barıştıkları iddia edildi. Uzun süren ilişkilerini 2015 yılında evlilikle taçlandıran ikili dünya evine girmiş ve görkemli bir düğünle evlenmişlerdi. Sosyal medya tarafından da oldukça sevilen çiftin evliliği sadece 2 sene sürerken çift 2017 senesinde boşanma kararı alarak bu birlikteliği noktalandırmıştı.

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ve başarılı oyuncu Merve Boluğur hakkında ortaya barıştıkları iddiası atıldı. Sabah saatlerinde Merve Boluğur'un evinin sokağından çıkarken görüntülenen ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç akıllara 'barıştılar mı?' sorusunun gelmesine neden oldu.

MURAT DALKILIÇ VE MERVE BOLUĞUR BARIŞTI MI?

2017 senesinde boşanan ve ardından Merve Boluğur'un her sosyal medya paylaşımında suçlanan Murat Dalkılıç yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. Murat Dalkılıç'ın Merve Boluğur'un evinin sokağından çıkarken görüntülenmesi kafalarda karışıklık yarattı. Geçtiğimiz sene ikili sosyal medya üzerinden birbirleriyle atışırken gündeme gelen iddia sosyal medya üzerinde yayıldıkça yayıldı.

İKİLİDEN YENİ GELİŞME

Merve Boluğur sadece 53 gün evli kaldığı DJ Mert Aydın'la yollarını ayırması noktasında çok konuşulurken aynı zamanda şarkıcı Murat Dalkılıç Sitare Akbaş'la ilişkisini sonlandırırken son zamanlarda adı Çağla Boz ile anılmıştı. İkilinin bir araya gelmesi imkansız olarak görülürken kafaları karıştıran gelişmeler yaşandı.

Murat Dalkılıç'ın eski eşi Merve Boluğur'un evinin olduğu mahalleden hızla uzaklaşması dikkatlerden kaçmazken görenlere 'barıştılar mı?' sorusunun akıllara gelmesine neden oldu. Konuyla ilgili henüz iki başarılı isimden de bir açıklama gelmedi.