O banka 28 Şubat'a kadar müşterisi olana 10 bin TL hediye para verecek

O banka 28 Şubat'a kadar müşterisi olana 10 bin TL hediye para verecek

Türkiye'de özel bankaların kampanyaları paylaşılmaya devam ediyor. Bu doğrultuda banka tarafından 28 Şubat'a kadar da müşterisi olanlara ödemelerin yapılacağı ifade edildi.

O banka 28 Şubat'a kadar müşterisi olana 10 bin TL hediye para verecek - Türkiye'de özel bankaların kampanyaları paylaşılmaya devam ediyor. Bu doğrultuda banka tarafından 28 Şubat'a kadar da müşterisi olanlara ödemelerin yapılacağı ifade edildi.

Banka tarafından gelen açıklamalar da nakit ihtiyacı olanlara özel açıklamalar geldi. Bu doğrultuda 1 ila 28 Şubat tarihleri arasında başvuru yapacak olanlara 10 Bin TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans verileceği bildirildi.

Yeni yıl kampanyası bu yıl Yapı Kredi Bankası tarafından geldi. 2023 yılına özel ilk giriş kampanya açıklamalarında, Yapı Kredi Mobil’i indirerek müşteri olanlara 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı verileceği bildirildi.

YAPI KREDİ'DEN MÜŞTERİ OLANA 10.000 TL ÖDEME

Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulan kampanyaya ilk günden büyük beğeni topladığı ifade edildi. İşte banka tarafından kampanyaya dair koşullar da paylaşıldı:

screenshot-4.jpg

Kampanyadan 1 – 28 Şubat tarihleri arasında Yapı Kredi’ye ilk defa müşteri olanlar yararlanabilecektir.

Kampanyadan Yapı Kredi Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 15 gün içerisinde bireysel kredi kartı başvurusunda bulunup, başvurusu bankamızca değerlendirildikten sonra onaylanması ve kartlarının kullanıma açılması durumunda yararlanabilecektir.

Kampanya tanımlamaları kredi kartı açıldıktan sonra 7 gün içerisinde yapılacaktır. Kampanya tanımı sonrasında 15 Mart 2023’e kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanılabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından kapsamında kredi kartı açılışından sonra sadece bir kez faydalanılabilecektir. Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum taksitli nakit avans tutarı 10.000 TL’dir ve 6 aya varan vade için geçerlidir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından 15 Mart’a kadar Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi veya ATM üzerinden yararlanılabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı sadece bireysel kredi kartları ile kullanılabilecektir.

Yapı Kredi, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Banka tarafından yapılan faizsiz taksitli nakit avans fırsatı ile birlikte vatandaşlar 10 bin TL çekimlerinde 6 aya kadar taksitlendirerek fazladan faiz ödemesi yapmayacak.