Oğuzhan Uğur'dan milyonluk izlenen program sonrası ŞOK EDEN Kılıçdaroğlu yorumu: Sinir bozucu

Oğuzhan Uğur'dan milyonluk izlenen program sonrası ŞOK EDEN Kılıçdaroğlu yorumu: Sinir bozucu

BaBaLa TV kurucusu ve Sosyal Medya Fenomeni Oğuzhan Uğur dün yayınlanan Cumhuriyet Halk Partisi Lideri ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gençlerle buluştuğu program sonrası ilk yorumu yaptı.

Youtube kanalı üzerinden canlı yayınlar ile siyasi olaylara ilişkin olarak topluma haber veren Gazeteci Cüneyt Özdemir'in programına konuk olan Oğuzhan Uğur, Kılıçdaroğlu'nun programına katılmasının ardından ilginç bir yorumda bulundu.

Oğuzhan Uğur'dan milyonluk izlenen program sonrası ŞOK EDEN Kılıçdaroğlu yorumu: Sinir bozucu - Sosyal medyada, cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Oğuzhan Uğur'un YouTube'dai programına konuk olduğu bölüm gündem yarattı. Uğur'un Kılıçdaroğlu için söylediği 'Kemal Bey’de sinir bozucu bir sakinlik var' sözleri de dikkat çekti.

kilicdaroglu-nun-babala-tv-deki-yayini-halk-tv-de-yayinlanacak.jpg

Çekimleri oldukça uzun süren programla ilgili pek çok detay merak edilirken Uğur, Cüneyt Özdemir'in YouTube'daki yayınına bağlanarak açıklamalarda bulundu. Özdemir'in sorularını yanıtlayan Uğur'un Kılıçdaroğlu için kullandığı ifadeler ve programdaki performansına ilişkin sözleri de dikkatlerden kaçmadı.

"SİNİR BOZUCU"

Özdemir, Uğur'a, "Biraz anlatır mısın, Kemal nasıldı, heyecanlı mıydı? Sen nasıl buldun diğer 15 programa göre baktığında nasıldı? Neler yaşandı kamera arkasında?" şeklinde bir soru yöneltti. Bunun üzerine Uğur, "Diğer konuklarımız elbette çok heyecanlılardı, programın fazla izleneceğinin farkındalardı, bu heyecan bir şekilde gözlerinden okunuyordu ama Kemal Bey’de sinir bozucu bir sakinlik var. Salon yükselse de alçalsa da… Bazen çünkü sahneyi idare eden adam, oraya sorular sorulsun diye gelse bile, o tansiyonu gözlemler ve vücut diline yansıtır, jestlerine yansıtır, tansiyon düşerse, insanlar sıkılmaya başlarsa onu vücut diline yansıtır, insanlar yükselirse, sinirlenirse onu vücut diline yansıtır. Daha yüksek sesle konuşur, jestlerine yansıtır falan. Kemal Bey inanılmaz stabildi programda. Dedi ki belli ki bana çok şey sorulacak, çünkü internette dönüp dolaşan fazla soru vardı zaten kendisiyle ilgili ya da ithamlar vardı. Bunların farkındaydı, bunları iyi okumuşlar. Öncelikle tebrik ediyorum ekibini. Çünkü bu programa gelmeden evvel, bu bir ekip çalışması tabii ki. Siyasi liderlerin ya da parti temsilcilerinin ekipleri sosyal medyayı çok iyi incelemeli. Kemal Bey’in ekibi sosyal medyayı çok iyi incelemiş." dedi.