Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'tan yardım isteği! Ailesi enkaz altında kaldı!

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'tan yardım isteği! Ailesi enkaz altında kaldı!

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Melisa Aslı Pamuk ailesinin enkaz altında kaldığını belirtirken yardım çağrısında bulundu.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremin ardından birçok vatandaş enkaz altında kalırken ekipler tarafından kurtarma çabaları da başlatıldı. Depremin Kahramanmaraş merkezli olurken beraberinde 10 ili daha etkisi altına alması binaların yıkılması, can kaybı vatandaşların korkmasına ve geceyi dışarıda geçirmelerine neden olurken güzel ve başarılı oyuncu Melisa Aslı Pamuk'tan yardım duyurusu geldi.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Melisa Aslı Pamuk ailesinin enkaz altında kaldığını belirtirken yardım çağrısında bulundu. Ünlü oyuncu paylaşımında anneannesinin yürüyemediğini paylaşırken yardım istedi.

MELİSA ASLI PAMUK YARDIM İSTEDİ!

"Yardımcı olabilecek var mı?" diyerek yardım çağrısında bulunan ve paylaşımda bulunan Melisa Aslı Pamuk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında "Anneannem yürüyemiyor, hasta... Teyzem ile birlikte binada mahsur kaldılar. Apartman ne durumda bilmiyoruz, bölgede yardımcı olabilecekler var mı?" ifadelerini dile getirdi.

Kahramanmaraş Pazarcık'ta saat 4.17'de 7.4 büyüklüğünde meydana gelen deprem tüm Türkiye'yi yasa boğarken deprem bölgelerine tüm illerden yardım gitmeye devam ediyor. Enkaz altında kalan vatandaşlar çığlıklarıyla yardım çağrısında bulunurken telefonu olan vatandaşlar sosyal medya hesaplarından adreslerini vererek yardım istemeye devam ediyor.

Vatandaşlar enkaz altında yardım beklerken ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk'ta ailesinin enkaz altında kaldığını belirtti. Anneaannesinin yürüyemediğini ve hasta olduğunu belirten Melisa Aslı Pamuk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yardım istedi.

TEYZESİ VE ANNEANNESİ ENKAZ ALTINDA!

Yıkılan binada enkaz altında teyzesi ve anneannesinin enkaz altında olduğunu belirten Melisa Aslı Pamuk ailesinin enkaz altında mahsur kaldıklarını söyledi.

oyuncu-melisa-asli-pamuk-tan-yardim-cagrisi-15610234-6521-m.jpg