Savcı Pars korkunç bir sahne ile Yargı dizisinden ayrıldı! Diziye TRT’nin yıldız oyuncusu geliyor

Savcı Pars korkunç bir sahne ile Yargı dizisinden ayrıldı! Diziye TRT’nin yıldız oyuncusu geliyor

Sevilen Türk dizisi Yargı’da Pars karakterini canlandıran Mehmet Yılmaz Ak'ın şoke eden ayrılışı hayranlarını hüsrana uğrattı. Ak’ın yerine diziye girecek ünlü isim belli oldu! İşte Yargı’nın yeni oyuncusu…

Rıdvan'ın ölümünün ardından Savcı Pars'ın ortadan kaybolması zaten bir muammaydı ama elin kesildiği final sahnesi sosyal medyada daha da tepkilere yol açtı. Mehmet Yılmaz Ak'ın olaylı ayrılışından sonra yerini alacak oyuncunun adı belli oldu. Dizinin yeni bölümlerinde neler olacak? Yeni oyuncu kim ve hangi rolde oynayacak? Şimdi detaylara bakalım…

Yargı dizisinde olaylı ayrılış ve kesik el sahnesi sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Dizide pek çok soru işareti ortaya çıktı ve herkes yeni bölümü bekliyor. Şimdi konu ile alakalı detaylara geçelim…

MEHMET YILMAZ AK'IN TARTIŞMALI GİDİŞİ

savci-pars-korkunc-bir-sahne-ile-yargi-dizisinden-ayrildi-diziye-trtnin-yildiz-oyuncusu-geliyor-2.jpg

Mehmet Yılmaz Ak'ın Yargı’dan ani ayrılışı herkesi şoke etti. Oyuncunun diziden aniden ayrılması sosyal medyada gündem oldu. Ayrılık kararı almasıyla ilgili çok sayıda eleştiri alan Ak, yönetime önceden haber verdiğini ancak yanıt alamadığını belirterek kendini savundu.

Savcı Pars’ın ortadan kaybolmasının gizemini artıran dizinin son sahnesinde kesik el görülüyor. Bu sahne, Pars’ın hayranlarını çok üzdü ve eleştiri aldı. Bunun yanında dizinin yeni oyuncusu da belli oldu.

YURDAER OKUR BÜYÜLEYECEK

Yurdaer Okur'un Yargı'nın kadrosuna Mehmet Yılmaz Ak'ın yerine dahil olacağı açıklandı. Tecrübeli oyuncu daha önce dizide konuk oyuncu olarak yer almıştı. Yeter, Kefaret, Hakim, Kuruluş Osman, Karadayı gibi başarılı dizilerde rol alan Yurdaer Okur'un etkileyici bir özgeçmişi var.

Aslen Rizeli olan 48 yaşındaki oyuncu Yurdaer Okur, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuktaki engin tecrübesiyle rolünde olağanüstü bir performans sergilemesi bekleniyor.

Mehmet Yılmaz Ak'ın diziden ayrılması beklenmedikti ancak kadroya Yurdaer Okur'un eklenmesi hayranlara hikayenin heyecanlı devamı için umut verdi. Kesilen el sahnesi dizinin merakına yeni bir boyut kazandırmış durumda ve izleyiciler bunun ne anlama geldiğini öğrenmek için sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyor.