Şefkat Çetin’den sitem

Şefkat Çetin’den sitem

MHP’nin önemli isimlerinden Şefkat Çetin’in, MYK dışı kaldığı kurultay sonrası, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Devlet Bahçeli önceki gün düzenlenen MHP kurultayında Şefkat Çetin’e MHP Merkez Yönetim Kurulu’nda (MYK)’da yer vermemişti.

Partide Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Şefkat Çetin, kurultay akşamı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kırgınlığını dile getirdi.

Çetin, twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunlar yazdı:

“Zayıf düştük. Kızgınlık+Kırgınlık+Soğuma+Kırılma=Kopma. 24-48-72 saat frenle. Her birinin hatırası var. Dostlar meclisinin‘sabır’ söylemleri.”

Çetin, daha sonra, yine sosyal medya hesabı üzerinden tüm parti teşkilatına şu açıklamayı yaptı: “Bir neferi olarak yıllardır hizmetinde olduğumuz davamıza, ülküdaşlarımızın yüzlerini kara çıkartmadan parti disiplini içerisinde en iyi şekilde hizmeti kutsal bir vazife bildik. Emanet edilen vazife bayrağımızı yere düşürmeden, lekeletmeden teslim etmemizi sağlayan Yüce Yaradan’a şükürler olsun. Makamlar gelip geçici, davaya sadakatimiz ve ülkücülüğümüz bakidir. Bu kutlu davayı daha ileriye taşıyacak bütün ülküdaşlarıma yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun.”

Şefkat Çetin’in paylaşımları:

1-072.png2-039.png