Şeyma Subaşı'nın estetikleri, sosyal medyaya küstürdü! O yorumlar Subaşı'yı üzdü!

Şeyma Subaşı'nın estetikleri, sosyal medyaya küstürdü! O yorumlar Subaşı'yı üzdü!

Medya patronu Acun Ilıcalı ile yaşadığı ilişki ile ünlenen Şeyma Subaşı, yaptırmış olduğu son estetik ile dikkatleri üzerine çekti. Görenler, Subaşı’yı resmen tanıyamadı. İşte ayrıntılar…

Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var Mısın Yok Musun?” isimli yarışma programına katılan ve yarışmadan hemen sonra da o dönem iki kızının annesi olan Zeynep Turan ile evli olan Ilıcalı ile yasak aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, senelerdir hem sosyal medyanın hem de magazin basınının en çok konuştuğu isimler arasında yer almaya devam ediyor. Ilıcalı ile sürdürdüğü yasak ilişkisinin duyulması ile birlikte eleştiri oklarının hedefinde yer alan, Ilıcalı boşandıktan sonra da ondan evlilik dışı bir çocuk dünyaya getiren Subaşı, muhteşem bir organizasyon ile nikah masasına oturarak isteğini gerçekleştirdi.

Ilıcalı ile evlendikten sonra geçmişi bir nebze unutturan ve artık “Acun Ilıcalı’nın eşi” olarak anılan Şeyma Subaşı, o dönem içerisinde yaşadığı hızlı hayat sebebi ile de oldukça eleştirildi. Partiden partiye koşan ve o anları da sosyal medya hesabından paylaşan Subaşı, yaklaşık iki yıl sonra Ilıcalı ile yollarını ayırdı. Şimdilerde nafaka, velayet gibi konular ile gündemde olan Subaşı, Mısırlı sevgilisi Meedo ile nikah masasına oturmak için hazırlıkları sürdürürken düğün öncesi büyük bir risk aldı ve estetik yaptırdı. Subaşı’nın son hali, herkesi şaşkına çevirdi. Gelen kötü yorumlara daha fazla dayanamayan Subaşı, tutkunu olduğu sosyal medyaya adeta küstü.

JAWLINE PİŞMANLIĞI!

seyma-subasinin-estetikleri-sosyal-medyaya-kusturdu-o-yorumlar-subasiyi-uzdu-3.jpg

Genel olarak makyajsız poz vermeyi tercih eden ve doğallıktan yana olduğunu savunan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, dozunda yaptırdığı estetik müdahaleler ile birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından oldukça beğeniliyor. Yarışmaya katıldığı hali ile şimdiki hali sık sık karşılaştırılan Subaşı, şimdilerde düğünü için geri sayıma devam ederken yüzüne yine bir müdahalede bulundu. Takvim’de yer alan habere göre Subaşı, jawline (çene hattı dolgusu) yaptırdı. Ayrıca Subaşı dudak dolgusunu da yeniletti.

Yeni görünümünü sosyal medya hesabından paylaşan Subaşı, sosyal medya kullanıcıları tarafından beğenilmedi. Kullanıcılar, Subaşı’nın yaptırdığı işlemlerin kendisine yakışmadığını, onu tanımakta güçlük çektiklerini belirtti.

SOSYAL MEDYAYA KÜSTÜ!

Her anını Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı, gelen olumsuz yorumların ardından sosyal medyaya resmen küstü. Subaşı, son paylaşımlarının ardından yüzünü paylaşmayarak yorumlardan etkilendiğini düşündürdü.