Sosyal Medya fenomeni Oğuzhan Uğur'dan 'Milletvekili adaylığı' açıklaması

Sosyal Medya fenomeni Oğuzhan Uğur'dan 'Milletvekili adaylığı' açıklaması

Sosyal Medya fenomeni, müzisyen ve BaBaLa TV kurucusu olan Oğuzhan Uğur deprem süreci boyunca AHBAP'ın kurucusu şarkıcı Haluk Levent'le olan işbirliği ardından siyasilerin hedefi haline gelmişti. Uğur'dan 2023 seçimleri için açıklama geldi.

6 Şubat'ta yaşanan deprem faciasının ardından sosyal yardımlaşma ağıı tüm yurttaşlar tarafından kurulmuştu. Bu aşamada özellikle AHBAP platformu kurucusu sosyal yardım ağı sahibi Haluk Levent'in AFAD ile işbirlikli yardımları ve bağış kampanyaları ile gündemde olurken Levent ile işbirliği halinde vatandaşlarla ve bir çok ünlü isim ile bir araya gelerek kampanyaya dahil olan Uğur ise Levent ile birlikte siyasilerin hedefi haline gelmişlerdi.

1676668269764-ogi.jpg

Sosyal Medya fenomeni Oğuzhan Uğur'dan 'Milletvekili adaylığı' açıklaması- MHP lideri Bahçeli Uğur ve Levent için devletin üzerinde hareket edildiğini iddia etmiş ve bunu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu gereken yapılacaktır diyerek belirtmişti. Tüm bu yaşananların ardından Oğuzhan Uğur'dan bugün ilginç bir siyasi açıklama geldi.bahceli-haluk-levent-oguzhan-ogur-1024x576.jpg

Uğur, sosyal medya hesabından 13'üncü Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin olarak farklı 4 partiden kendisine Milletvekili adaylığı teklifi geldiğini belirtti. Uğur paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Daha önce üç farklı partiden milletvekilliği teklifi aldım, az evvel dördüncü parti de milletvekilliği teklifini iletti. Ben de yani hiç duruş sergileyememişim sanırım... Farklı farklı partiler. Peki şimdi olumlu düşünürsem, aday adayı adayı mı oluyorum?

kjkgjj.jpg