Sözcü'nün müdürü teslim oldu!

Sözcü'nün müdürü teslim oldu!

Fetullahçı Terör Örgütü adına suç işledikleri gerekçesiyle Sözcü'nün bazı yöneticileri hakkında başlatılan soruşturma çerçevesinde her yerde aranan gazetenin mali işler müdürü Yonca Kaleli savcılığa teslim oldu.

Sözcü'nün bazı yöneticileri hakkında başlatılan soruşturma çerçevesinde her yerde aranan gazetenin mali işler müdürü Yonca Kaleli savcılığa teslim oldu.

FETÖ adına suç işledikleri gerekçesiyle haklarında soruşturma başlatılan ve geçtiğimiz günlerde polis operasyonu gerçekleştirilen Sözcü'nün 4 yöneticisinden biri olan Yonca Kaleli, operasyonun başladığı gün olan 19 Mayıs'tan bu yana her yerde aranıyordu.

TESLİM OLDU

İstanbul Güvenlik Şube Müdürlüğü ekiplerinin adresinde bulamadığı ve yaklaşık 4 gündür bulunamayan Yonca Kaleli bugün ortaya çıktı. Kaleli, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gelerek soruşturmayı yürüten savcılık birimlerine teslim oldu.

Kaleli'nin bir süredir Sözcü Gazetesi'nde mali işler müdürü olarak görev yaptığı ve gazetenin bazı şüpheli para hareketlerinden dolayı soruşturmaya dahil edildiği bildirildi.