Temel İçgüdü’nün süper yıldızı perişan halde! Yaşadıkları içler acısı: Giyecek kıyafet bile vermemişler…

Temel İçgüdü’nün süper yıldızı perişan halde! Yaşadıkları içler acısı: Giyecek kıyafet bile vermemişler…

Hollywood’un en büyük yıldızlarından olan Sharon Stone yaşadıklarını gözü yaşlı bir şekilde anlattı. Servetinin yarısını kaybettiğini dile getiren Stone, nasıl bu hale geldi? Neler yaşadı? Hepsi haberimizde

Sharon Stone, Hollywood'un en hızlı yükselen oyuncularından. Temel İçgüdü'deki rolüyle ünlense de aslında kariyeri 1980'lerde televizyon dizilerinde küçük roller oynayarak yönetmenlerin dikkatini çekmek için çok uğraştığı yıllarda başladı. Stone, 40 yıllık Hollywood kariyerinde inişli çıkışlı bir seyir izlerken, kendi hayatında da sayısız trajedi yaşadı. Sinema sektöründe hak mücadelesine verdiği destekle tanındı ve AIDS başta olmak üzere sağlıkla ilgili birçok alanda söz sahibi oldu. Ancak bu konulardaki hassasiyetinin arkasında hayatını kabusa çeviren sayısız dertler yatıyordu.

9 KERE DÜŞÜK YAPTI

temel-icgudunun-super-yildizi-perisan-halde-yasadiklari-icler-acisi-giyecek-kiyafet-bile-vermemisler.png

Yetenekli oyuncu, bir aile kurmak ve çocuk sahibi olmak için çok çalıştı, ancak yıllar sonra dokuz düşük yaptığını açıkladı. Daha sonra biyolojik olarak çocuk sahibi olmasını engelleyen sağlık sorunları nedeniyle üç erkek çocuğu evlat edindi ve onları kendi çocuğu gibi büyüttü. 2001 yılında şöhretinin zirvesindeyken kanser teşhisi kondu. 2021'de yayınlanan The Beauty of Living Twice adlı otobiyografisinde, o yıl vücudundaki 'dev' tümörlerin çıkarılmasını anlattı. Tümörler çıkarıldıktan sonra birkaç cerrahi operasyon daha geçirmek zorunda kaldı. Stone iyileştiğini ve yoluna devam edeceğini düşünürken beyin kanaması ve ardından felç geçirdi.

BANKA KRİZİ STONE’U DA VURDU

Geçen yıl Stone, Kadın Kanser Araştırma Fonu'nun "Unutulmaz Akşam Galası"nda bir konuşma yaptı. Etkinliğe katılan şov dünyasının ünlülerine seslenerek Silikon Vadisi'ndeki bankacılık krizinde servetinin yarısını kaybettiğini açıkladı. Stone, mali kaybına rağmen yine de amaca bağış yapılmasını teşvik etti ve içinde bulunduğu zor durumu dürüstçe herkesle paylaştı.

Stone uzun yıllardır bağımsız yapımlarda yer alıyor, Temel İçgüdü filminden kalan 'seksi aktris' imajını siliyor ve kendini aktivizme adadı. Geçen Kasım ayında yanlış bir teşhisin kurbanı olduğunu açıkladığında aldığı kötü haberle yıkıldı. Bir kez daha vücudunu bir tümör kaplamıştı ama neyse ki virüsün kötü niyetli olmadığı ortaya çıktı.