Ünlü oyuncu Adnan Koç ve üç kardeşi gözaltına alındı!

Ünlü oyuncu Adnan Koç ve üç kardeşi gözaltına alındı!

Torbacıdan uyuşturucu temin ederken yakalanan ünlü oyuncu Adnan Koç ve üç kardeşi İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.

İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları operasyonda ünlü dizi oyuncusu Adnan Koç'u, üç kardeşini, M.P. adlı bir kişiyi ve Sinan Bozburun adındaki torbayıcı gözaltına aldı. İstanbul Ataşehir'de torbacı ile buluşarak uyuşturucu madde temin edecek olan ünlü oyuncu Adnan Koç, gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler adliyeye sevk edildi. Peki, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Behram Paşa rolü ile tanınan ünlü oyuncu Adnan Koç kimdir? Adnan Koç kaç yaşında ve aslen nerelidir? İşte, hayatı merak konusu olan Adnan Koç'un biyografisi...

ADNAN KOÇ KİMDİR?

26 Haziran 1981 tarihinde Mardin’de dünyaya gelen Adnan Koç, üniversite mezunudur. Emin Ongan Üsküdar Musiki Derneği’nde müzik eğitimi almıştır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve 9 Eylül Üniversitesi’nin korosunda yer alan almaktadır. Aynı zamanda koronun solistliğini de yapan Adnan Koç, müzik kariyerinden ziyade oyunculuk kariyeri ile tanınır.

TRT – KASDAV işbirliği ile yapılan 2006 Türkiye Geneli TSM Ses Yarışması birincisi olan Adnan Koç, özel bir oyunculuk okulundan eğitim almıştır.

1887033_620x410.jpg

Star TV'de ekrana gelen ve başollerini Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Okan Yalabık gibi isimlerin üstlendiği Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır. Dizide canlandırdığı Behram Paşa rolü ile tanınmıştır.

ROL ALDIĞI YAPIMLAR

Osmanlı’da Derin Devle 2013 Kethüda Mehmet Paşa

Muhteşem Yüzyıl 2011 – 2014 Behram Paşa

adnan_koc_kimdir_nereli_ve_kac_yasinda_1521720969_751.jpg

Sarı Sarı Liralar 2009 Saruhan

Yürek Yarası 2008 Aziz

Hürmüz Gelin 2007

İlgili Haberler