Yalı Çapkın dizisinin Pelin'den sette gerilim iddiasına yanıt geldi! Bizi birbirimize düşürmeyin

Yalı Çapkın dizisinin Pelin'den sette gerilim iddiasına yanıt geldi! Bizi birbirimize düşürmeyin

Televizyonda yayınlanan ve son dönemde herkes tarafından takip edilen Yalı Çapkını dizisinin oyuncusu Buçe Buse Kahraman dizi hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

Son dönemin en sevilen dizilerinden biri haline gelen Yalı Çapkını dizisi hakkında hemen hemen her gün bir konu sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. Durum bu şekilde olunca da oyuncular tarafından gelen pek çok iddialar hakkında yeni paylaşımlar ve açıklamalar gelmeye başladı. Daha öncesinde Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu ilişkisinin sona ermesinin nedeni olarak Yalı Çapkını dizisindeki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile Saraçoğlu'nun aşk yaşadıkları konusu gündeme gelmişti.

yali-capkini-2.jpg

Eskiden bu yana çok yakın arkadaş oldukları bilinen ikili tarafından bu olayların bu şekilde gelişmediği konusunda açıklamalar gelse de hala Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun aşk yaşadığı konusunda magazin haberleri çıkmaya devam etti. Dizi hakkında gündeme gelen bir diğer konu ise dizide Pelin karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman oldu.

Ortaya atılan bazı iddialar nedeni ile Kahraman'ın senarist ile görüşerek oynadığı rolün gidişatını değiştirmelerini ve başrolde olmak istediği gibi iddialar ortaya atıldı. Sette gerilim dolu bir ortamın bulunduğu konusunda da sık sık iddiaların ortaya atılmasının ardından Kahraman, Magazin Hattı'nın sorularına yanıt verdi.

yali-capkini-1.jpg

BİZİ BİRBİRİMİZE DÜŞÜRMEYİN!

Sosyal medyada kendisini sık sık eleştiren kişiler bulunduğu ve bu konuda neler hissettiği sorulan Kahraman, “Set ortamı çok eğlenceli geçiyor. Böyle olduğu için de o enerji ekrana yansıyor. Biz de çok mutlu oluyoruz. Biz işimizi yapıyoruz. Ben öyle bakıyorum. Bir karakteri canlandırırken iyi yorum da oluyor, kötü yorum da oluyor. İnsanlar sevebiliyor sevmeyebiliyor. Bağ kuruyorlar ya da kurmuyorlar. Ben sadece işimi yapıyorum, ne yazılıyorsa onu oynuyorum. Saygı duyuyorum. Sadece bazı yorumlar çok şahsa hakaret gibi oluyor. Onlar kırıcı oluyor ama biz oyuncuyuz ne yazılıyorsa onu oynuyoruz. Ben olduğum işten çok mutluyum. Özellikle bir yorum okumuyorum, gözümün içine sokulmaya çalışılan şeyler oluyor. Onları görüyorum, bir şey de diyemiyorum. Sonuçta profesyonel bir iş yapıyoruz, her zaman öyleydi. Okulda da öyleydi şimdi de öyle… Bundan sonra da böyle olacak." dedi ve sette ortamın son derece iyi ilerlediğini ifade eden Kahraman, Afra ve Mert ile de çok iyi anlaştığını belirterek, "Afra ve Mert ile çok iyi aramız… Böyle olmasa bu yansımaz. Zaten kötü bir şekilde yansır. Aramızda bir sıkıntı yok, hepimiz çok mutluyuz. Bizi birbirimize düşürmeyin. Her şey çok güzel gidiyor, biz işimizi severek yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Böylelikle de ortaya atılan iddiaların da herhangi bir şekilde gerçeği yansıtmadığına şahit olunmuş oldu.