Zuhal Topal ile Yemekteyiz haftanın finalinde şaşırtan anlar! Sonuncu olan kişi tanıdık çıktı! Meğer o yarışmaya da katılmış!

Zuhal Topal ile Yemekteyiz haftanın finalinde şaşırtan anlar! Sonuncu olan kişi tanıdık çıktı! Meğer o yarışmaya da katılmış!

Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz programında haftanın birincisi belli oldu. Sonuncu olan yarışmacı hakkında alınan bilgi ise herkesi şaşırttı. Daha önce de o yarışmadan elenmiş…

Yemek yarışmalarına meraklıysanız, "Zuhal Topal ile Yemekteyiz" programını duymuşsunuzdur. Bu şovda hafta içi her gün yemekleriyle yarışan yarışmacılar yer alıyor ve kazanan nakit para ödülü alıyor. Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle ara verilen yarışma, nihayet bu hafta yeniden başladı ve haftanın finali 17 Mart 2023 Cuma günü yapıldı.

Kıyasıya bir rekabete sahne olan Yemekteyiz programı seyircisini TV 8 ekranlarına kilitlemeye devam ediyor. Beş yarışmacının hünerlerini gösterdiği Yemekteyiz programında haftanın kazananı belli oldu. Yarışmada iddialı olan kişi ise şaşırtıcı bir şekilde sonuncu oldu. Peki 17 Mart 2023 tarihinde yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında haftanın birinciliği unvanını kim aldı, nakit para ödülünü almaya kim hak kazandı? İşte beğenilen yarışmanın bütün detayları...

KAZANAN BELLİ OLDU

zuhal-topal-ile-yemekteyiz-haftanin-finalinde-sasirtan-anlar-sonuncu-olan-kisi-tanidik-cikti-meger-o-yarismaya-da-katilmis.png

Sevilen yemek programında hafta boyunca oylar verildi ve yarışmayı kazanan kişi cuma akşamı belli oldu. Hararetli bir hafta yaşayan yarışmacılar cuma akşamında konseyde yüzleştiler ve içlerini döktüler. Daha sonra da yarışmanın birincisi Zuhal Topla tarafından ilan edildi. İşte birinci olan yarışmacı.

"Zuhal Topal ile Yemekteyiz"de haftanın birincisi 13-17 Mart tarihleri arasında yapılan oylamada toplam 40 puan alan Selin oldu. Haftanın oylama sonuçlarını Zuhal Topal açıkladı ve Selin’in kazandığını ifade etti.

Yarışmada Nigar Hanım ve Oğuzhan Bey 30'ar puan alarak ikinci sırayı aldılar. Sebahat ise 27 puanla 50 bin TL'ye veda ederek dördüncü oldu. Onur Bey toplamda 21 puan alarak haftayı beşinci sırada tamamladı.

MASTERCHEF'TEN DE ELENMİŞ

İlginç bir şekilde yarışmaya katılan yarışmacılardan birinin eski bir MasterChef yarışmacısı olduğu ortaya çıktı. MasterChef 2019 sezonunda yarışan Onur Dursun, bu hafta Zuhal Topal ile yarışan yarışmacılardan biriydi. Eski MasterChef yarışmacısının ilk turda elenmesi sosyal medyada gündem oldu.