50 Bin TL ihtiyacı olan herkesin anında hesabına yatırılıyor! Banka duyuruyu yaptı: Tek şart 18 yaş üstü olmak ve...

50 Bin TL ihtiyacı olan herkesin anında hesabına yatırılıyor! Banka duyuruyu yaptı: Tek şart 18 yaş üstü olmak ve...

Ekonomik kriz ve enflasyon artışının ardından paraya ihtiyacı olan herkes için ING Bankası'ndan önemli bir duyuru yapılarak 50 Bin TL tutarında kredi müjdesi verdi. Uygun fiyatlı krediye sahip olmak isteyenler için işte detaylar...

Bugün dolarda yaşanan ani patlama ile uzun zamandır 18,90 seviyelerinde iken sabah saatlerinde 19 seviyesine yükselen dolar ile birlikte onu takip eden hayat pahalılığıda eklenince vatandaş ramazan ayına büyük bir krizin eşiğinde giriyor.

5fc190b955427e18a44212d0.webp

50 Bin TL ihtiyacı olan herkesin anında hesabına yatırılıyor! Banka duyuruyu yaptı: Tek şart 18 yaş üstü olmak ve...- Bankaların kredi fırsatları borçlular ya da yatırım yapmak isteyen vatandaşa büyük bir nefes aldırırken özellikle ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler için ise 10 Bin TL'nin üzerindeki kredi arayışları sürüyor. Bu anlamda ING Bank önemli bir adım atarak uygun fiyatlı 50 Bin TL tutarındaki kredi fırsatını ve detaylarını açıkladı.

50 BİN TL'Yİ NASIL ALABİLİRİM?

ING'nin yeni yaptığı duyuru ile birlikte Ekstralı Hoş Geldin Faiz kampanyası kapsamında sağladığı 50 Bin TL tutarındaki kredi için yalnızca 18 yaş üstü gelir sahibi olmanın ve ister şubeye gelerek ister müşteri hizmetlerine bağlanarak işlem yapılabileceği belirtilirken bunlara ek olarak mobil ya da internet resmi sitesi üzerinden de 50 Bin TL tutarındaki krediden faydalanabilineceği vurgulandı.atm-ibana-para-yatirma.jpeg

50 BİN TL'NİN FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

ING Bank e-turuncu hesap kapsamına ilk kez girecek vatandaşlar için sunduğu 50 bin TL'lik kredi fırsatı için faiz oranını tüm bankalara göre uygun fiyatlı belirterek yüzde 13'te tuttu. 181 gün vadeli yani yaklaşık 6 ay vade ile sahip olunabilecek 50 bin TL için ise başvuruların başladığı vurgulandı.

lljkfsld.jpg