Akbank faizsiz 15 bin TL'ye kadar nakit ödeme yapacak!

Akbank faizsiz 15 bin TL'ye kadar nakit ödeme yapacak!

Akbank’tan dev kampanya haberi daha geldi. Akbank müşterilerine faiz nakit avans avantajı sunacağını resmi web sitesi üzerinden duyurdu. Faiz nakit avans kapsamı dahilinde 15 bin TL’ye kadar faizsiz nakit avantajı sizleri bekliyor.

Akbank yapmış olduğu kampanya ile birlikte faizsiz nakit avans fırsatı sunarak müşteri memnuniyetini sağlayacak gibi görünüyor. Peki Akbank’ın nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için talep edilen şartlar neler? Akbank‘ın faizsiz nakit avans fırsatı ile ilgili tüm bilgiler haberimizin devamında sizlerle birlikte...

Akbank avantajlar dolu kampanyasını duyurdu

Akbank’ın resmi web sitesi üzerinden duyurusu yaptığı faiz nakit avans avantajından sadece ilk defa Akbank müşterisi olacak kişilerin faydalanabileceği bilgisi verilirken, Kampanyanın 31 Mayıs'a kadar geçerli olacağı, tüm başvurularının ise 23 Haziran’a kadar onaylanması gerektiğinin bilgisi verildi.

Bu durumda da belirtilen süre dahilinde, banka müşterisi olan yeni Akbank müşterileri Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk defa Axess ya da Wings kredi kartına başvuru yapması ile birlikte nakit avans avantajlarından yararlanabilecek.

Faizsiz nakit avans kampanyasında ne gibi avantajlar mevcut

Akbank’ın yeni müşterileri için özel olarak hazırlamış olduğu nakit avans için başvurusu yapmak isteyen kişilerin ilk yapması gereken şey Akbank Mobil uygulamasını cep telefonlarına yüklemesi olacaktır. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra “Akbank’lı olmak istiyorum” ibaresini seçerek Akbank müşterisi olmak için başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Tüm işlemleri eksik yapan ve başvurusu onaylanan kişiler faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilecektir.

Akbank’ın müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hazırlamış olduğu olduğu kampanya sayesinde nakit ihtiyacınıza faizsiz çözüm bulmuş olacaksınız.

Başvuru işlemleri onaylanan kişiler 15 bin TL’ye kadar faizsiz kredi imkanından kolaylıkla yararlanabilecek. Kampanya kapsamında yer alan 15 bin TL’ye kadar tüm ihtiyaçlarınız için talep edeceğiniz kredi için 2 ila 6 ay arasında vade seçenekleri sunulacaktır.

Ayrıca Akbank belirtilen tutar dışında ve vade seçeneği dışında talep edilecek işlemler için %1,36 oranında faiz uygulanacaktır.

Kampanya ile ilgili daha kapsamlı bilgileri bankanın resmi sitesinden ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla öğrenebilirsiniz.