Akbank müşterilerine 1.250 TL ödeme yapılacak! Şartlar açıklandı

Akbank müşterilerine 1.250 TL ödeme yapılacak! Şartlar açıklandı

Akbank yeni kampanyasına katılım sağlayan herkese 1.250 TL ödeme vereceğini resmi web sitesi üzerinden duyurarak müşterilerinin hizmetine sundu. Akbank'ın avantajlarla dolu kampanyasına katılım sağlayan kişilere nakit ödeme yapacak

Akbank yeni kampanyası kapsamında 1.250 TL’ye kadar nakit ödeme yapacağını duyurarak kampanyaya katılım ile ilgili detayları tek tek paylaştı. Peki 1.250 TL nakit ödeme için kampanya şartları neler? Akbank’ın yeni kampanyasına nasıl katılım sağlayabilirim? Nakit ödeme kampanyası ile ilgili tüm bilgiler işte sizlerle...

Akbank’tan kazandıran kampanya

Akbank yeni kampanyası kapsamında herkese 1.250 TL’ye kadar nakit ödeme yapacağı resmi web sitesi üzerinden duyurdu. Akbank, kampanya kapsamında müşterilerine 1.250 TL’ye varan chip-para vereceğini açıklayarak, yapılan her 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 250 TL, toplam ise 1.250 TL chip-para kazanılabileceğinin bilgisini verdi.

Kampanya katılımı nasıl sağlanabilir?

Akbank’ın alışveriş de geçerli kampanyası kapsamından daha önce Akbank bireysel kredi kartı olmayan kişiler faydalanabileceği konusunda açıklama yapıldı. Bu durumda da kampanyadan 01-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında ilk Axess asıl kredi kartı başvurusu yapmış olan 31 Mayıs tarihine kadar kartı onaylanan kişiler yaralanabilecek.

Belirtilen tarihe kadar bireysel kredi kartı başvurusu onaylanan kişiler Juzdan, Akbank Mobil ya da SMS aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayabilecek. Kart başvurusu işlemleri sırasında kartımı anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum seçerek kartın adrese ulaşmasını beklemeden, internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilecek.

Kampanyadan yararlanabilmek için Juzdan, Akbank Mobil ya da SMS aracılığıyla kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Söz konusu kampanyaya SMS aracılığıyla katılım sağlamak isteyen Akbank müşterileri harcama yapmadan önce bankada kayıtlı olan cep telefonu üzerinden SMS atması gerekmektedir. Cep telefonunun kısa mesaj bölümüne “KAZAN” yazıp 45-66’ya SMS göndermeniz ardından belirtilen kısa mesaj bankanın sistemine ulaşması ile birlikte banka tarafından “kayıt oldunuz” mesajı gelmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olacaksınız. Bu durumda da kampanya kapsamında yer alan avantajlardan yararlanılabilecek.

Kampanya kapsamında ise 15 Hazirana kadar yapılan her 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 250 TL, toplam ise 1.250 TL chip-para kazanılabilecek.