Akbank'tan dev faizsiz kredi kampanyası! İşte şartlar!

Akbank'tan dev faizsiz kredi kampanyası! İşte şartlar!

Banka kredilerinin tek tek araştırılıp değer gördüğü şu günlerde kredi kullanmak isteyen kişilerin karşısına, “Faizsiz Kredi” ile çıkan Akbank, yine dev gibi bir fırsat sunarak nakit sıkıntısı yaşayan vatandaşların tüm dikkatlerini üzerine çekti.

Dev bankaları arasında yer alan Akbank yine kendine yakışır dev bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Müşterilerine inanılmaz fırsatlar sunan banka yine nakit sıkıntısı çeken kişiler için kaçırılmayacak fırsat sunarak kampanya ile ilgili detayları tek tek paylaştı. Kaçırılmayacak faizsiz kredi fırsatı ile ilgili detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Akbank müşterilerine faizsiz kredi fırsatı sunuyor

Dev bankaları arasında yerini en başta alan Akbank yine kendine yakışır dev bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkarak, yeni faizsiz kredi kampanyasını duyurdu. Banka yeni faizsiz kredi kampanyasını resmi internet sitesi üzerinden duyurarak müşterilerinin hizmetine sundu. Banka tarafından yapılan duyuru sonrasında kredi kullanarak nakit sıkıntısını gidermek isteyen kişilerin tüm dikkatlerini üzerine çekti.

Faizsiz kredi kampanyası için talep edilen şartlar neler?

Akbank yine kendine yakışır dev bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkarak yeni kampanyasını resmi web sitesi üzerinden duyurdu. Müşterilerine inanılmaz fırsatlar sunan banka nakit sıkıntısı yaşayan kişiler için kaçırılmayacak fırsat sunarak kampanya ile ilgili detayları tek tek aktardı. Bu durumda da her kampanyada olduğu gibi bu kampanyada da yine bazı şartlar talep edilmekten bu doğrultuda da banka tarafından talep edilen şartlar ise şu şekilde yer alıyor;

Akbank tarafından sunulan kampanya kapsamından sadece, yeni müşterilerinin yararlanabileceği bilgisi yer alırken, kampanya kapsamında yararlanmak için ise “Akbank Mobil” uygulaması aracılığıyla banka müşterisi olmak gerektiği bilgisi verildi.

Gerekli tüm şartları taşıyan yeni banka müşterileri bu durumda da “Faizsiz Kredi” desteğine başvuru yaparak banka tarafından sunulan avantajlardan 25 Ekim 2023 tarihine kadar Axess ya da Wings kartı başvurusu yaparak faizsiz kredi avantajlarından yararlanabilecek.

Kampanya ile ilgili daha kapsamlı bilgileri bankanın resmi web sitesi üzerinden ulaşım sağlanabileceği gibi Akbank Mobil uygulaması aracılığıyla da öğrenmek mümkün.