Arabası olanlara Mart sonu  müjdesi verildi! Benzin motorin ve LPG'ye 60 TL indirim yapılacak: Ay sonuna kadar geçerli

Arabası olanlara Mart sonu müjdesi verildi! Benzin motorin ve LPG'ye 60 TL indirim yapılacak: Ay sonuna kadar geçerli

Akaryakıt ve otogaz fiyatları hakkında çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanyaya katılanlara 60 TL puan verilecek ve bu puanlarla yakıt fiyatlarında indirim yapılacak.

Vakıfbank tarafından akaryakıt kampanyası başlatıldı. Bu kampanya doğrultusunda katılanlara 60 TL puan verilecek. Bu puanlar ise bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan 60 TL indirim yaptırılacak. Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda VakıfBank Worldcard ile 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 500 TL ve üzeri alışverişe 60 TL Worldpuan hediye edileceği ifade edildi. Kampanya hakkında yapılan duyurunun devamında kampanyanın müiteri bazında geçerli olduğu Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olduğu ve bir müşterinin en fazla 60 TL puan kazanabileceği bildirildi.

AKARYAKITA PUANLARLA İNDİRİM

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil olmadığı belirtilen duyurunun devamında işlem iptali durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacağı aktarıldı.

Vakıfbank tarafından yapılan duyurunun devamında Aynı gün tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacğaı belirtilerek Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabileceğiniz ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Bu kampanyanın diğer ayrıntıları ise şöyle belirtildi:

Kampanya katılımınızı 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 9 Nisan 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 24 Nisan 2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL'dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.