Araç almak isteyenler için o bankadan 2 ay geri ödemesiz taşıt kredisi!

Araç almak isteyenler için o bankadan 2 ay geri ödemesiz taşıt kredisi!

Bayram öncesinde araç sahibi olmak isteyenlere yeni bir müjde geldi. Bir banka 48 ay vade ile araç kredisi verecek. Peki bu kampanya hangi bankaya ait? Detayalar neler olacak? İşte tüm detaylar!

Geçtiğimiz günlerde Halkbank web sitesi üzerinden bir araç kredisi kampanyası başlattığını duyurdu. Halkbank’tan gelen habere göre müşterilerine özel olarak düşük faizle sahip ve iki ay ertelemeli taşıt kredisi verecek. Bu taşıt kredisi 48 ay vadeli şekilde ödenebilecek.

Halkbank yeni bir araç kredi kampanyası başlattı. Kamu bankası olan Halkbank bayram öncesi araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar için uygun olarak ödeme koşulları sağlayacak. Bu kampanya tüm Halkbank özel müşterileri katılım sağlayabilecek.

Halkbank ödeme kolaylıklı taşıt kredisi

Yeni araç satın almayı planlayan vatandaşlar farklı bankaların kredilerini incelemeye başladı. Halkbank’tan bu alanda yeni bir taşıt kredisi kampanyası başlattı. Bu kredi kampanyasında toplam 48 aya kadar vade de kredi imkânı sundu. Ödeme kolaylığına sahip bu kampanya vatandaşlar tarafından ilgi gördü.

Halkbank 48 ay vadeli kredi

Günümüzde artan araç ihtiyacı ile birlikte bankalar vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla farklı kredi kampanyalarını duyurdu. Bu alanda Halkbank bünyesinde son derece avantajlı bir kampanya başlattı. Araç taşıt kredisi olarak adlandırdı kampanyada banka 48 ay vade ile ve ilk iki ay geri ödemesiz olarak taşıt kredisi vereceğini vatandaşlara duyurdu. Son derece uygun ödeme koşullarına sahip olan bu kampanyada detaylar merak konusu.banka-xxjk-cover.jpg

Halkbank taşıt kredisi faiz oranları

Halkbank yapmış olduğu kampanyada öncelikle iki ay taksit erteleme imkânı ile ödemeleri alacağını duyurdu. Faiz oranlarının da son derece düşük olduğu taşıt kredisi kampanyasına ait faiz oranlarının detayları Halkbank resmî web sitesi üzerinden açıklandı.

Halkbank resmî web sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamadan 275.000 TL tutarında bir kredi için 1,59 faiz oranı uygulayacağının altını çizdi. Bu taşıt kredisini taksit tutarı ise aylık olarak 8.942 TL olarak belirlendi. Toplam maliyet tutar ise 429.250 TL olacak.