Bankadan gençlere müjde: 19 Hazirana kadar başvuru yapana bayram harçlığı verilecek!

Bankadan gençlere müjde: 19 Hazirana kadar başvuru yapana bayram harçlığı verilecek!

Akbank, genç müşterilerini sevindirecek bir kampanya ile bayram öncesi ekonomik destek sunuyor. Banka tarafından başlatılan bu özel kampanya, 18-26 yaş aralığındaki müşterilere yönelik olarak düzenlendi.

Kampanya Koşulları ve Detayları

Kampanya 12-19 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak ve müşterilerin Akbank Mobil uygulaması üzerinden Ödeme İste özelliğini kullanmalarını gerektiriyor. Bu süre zarfında Ödeme İste talepleri onaylanan müşterilere, talep ettikleri tutarın yarısı kadar, en fazla 100 TL'ye varan harçlık verilecek.

Müşterilerin kazançları, talep ettikleri miktarlara bağlı olarak değişecek:

  • Örneğin, 100 TL talep eden ve onaylanan bir müşteri 50 TL hediye kazanacak.
  • 200 TL talep eden ve onaylanan müşteri ise 100 TL'lik bir hediye kazanacak.
  • 500 TL talep eden ve onaylanan müşteri de yine 100 TL'ye kadar hediye kazanma şansını elde edebilecek.

Kampanya, toplamda 10.000 kişiyle sınırlı olup, ilk talep onayı alan ve hesabına para yatırılan 10.000 müşteri kampanyadan yararlanabilecek. Kazanılan harçlık tutarları, 20-30 Haziran tarihleri arasında müşterilerin vadesiz hesaplarına yüklenecek.

Akbank'tan Gençlere Destek Mesajı

Akbank yetkilileri, bu kampanya ile genç müşterilere bayram öncesinde ekonomik bir destek sağlamayı amaçladıklarını belirtti. Kampanya ile ilgili güncellemeler ve daha fazla bilgi için Akbank'ın resmi iletişim kanallarından güncel bilgileri takip etmek önem taşıyor.