Bugün SON GÜN! ZAM YAĞMURU BAŞLIYOR: Benzin, Dizel ve LPG'li araç sahipleri 21 TL'nin üzerine çıkacak acele edin...

Bugün SON GÜN! ZAM YAĞMURU BAŞLIYOR: Benzin, Dizel ve LPG'li araç sahipleri 21 TL'nin üzerine çıkacak acele edin...

Milyonlarca araç sahibi için uyarı yapıldı. Benzin, dizel ve LPG'li araç sahiplerinin tamamı için tabelalar güncelleniyor. İşte bugün 25 Mayıs Perşembe günü seçime son 3 gün kala akaryakıt piyasasındaki son durum...

Dolar endeksli ve dünya piyasaları ile şekillenen Brent petrol ve petrol fiyatları doların 20 TL'ye gelmesi, seçim sürecinin oluşturduğu gerginlik ile makas gittikçe derinleşiyor.

benzin-ve-motorine-zam-geliyor-aa186fd2.jpg

Bugün SON GÜN! ZAM YAĞMURU BAŞLIYOR: Benzin, Dizel ve LPG'li araç sahipleri 21 TL'nin üzerine çıkacak acele edin...- Dolar ile Türk Lirasındaki makasında gittikçe açılması sonucu akaryakıt fiyatlarında uzun süredir devam eden indirimler yerini zamlara bırakmaya başladı. İlk önce motorine gelen 60 kuruşluk zamların ardından bu kez benzin zamlanıyor.

Bugün son gün olduğuna vurgu yapılarak yarın yani 26 Mayıs itibari ile istasyon tabelalarının yenileneceğini dikkat çekildi. Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor. 26 Mayıs cuma günü itibarıyla benzinde yeni zam bekleniyor.

GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

İstanbul'da motorin litre fiyatı 19,34 liradan satılıyor.
Benzinin litresi ise ortalama 20,57 liradan satılıyor.

BENZİNE ZAM GELİYOR

26 Mayıs'ta benzine gelecek zammın 75 kuruş olması bekleniyor. Tabelaların tamamı yarın yenilenecek. Araç sahiplerinin acele etmesi gerekiyor.